Pedagogu kursi vebinārā

Vebinārs tiek izsludināts, ja ir pieteikušies vismaz 10 dalībnieki. Skolotājiem ir paredzēti 3 veidu 6 un 12h vebināri:

1) no plkst. 10.00 līdz 14.00

2) no plkst. 14.30 līdz 18.30

3) no plkst. 19.00 līdz 21.00.

Vebināra datumi tiek noteikti pēc savstarpējās vienošanās, kā arī, pievienojoties jau izsludinātajiem klātienes kursiem, kas paralēli ir arī neklātienes vebināra kursi. Sīkāk par izsludinātajiem kursiem skatiet sadaļā “Jaunumi”.

Ja ir tehniskas dabas neskaidrības, pirms un vebināra laikā varat zvanīt 28320454.

P.S. Pirms vebināra, klausītājs e-pastā saņem (nepieciešamības gadījumā jāpārlūko arī mēstules) saiti (linku), kuru, nospiežot nonāk lektora Kaspara Bikšes tālmācības kursu vietnē. Un seminārs var sākties!

Vebinārs nodrošina attālinātu videokonferenču organizēšanu dalībniekiem neatrodoties vienā telpā, bet nodrošinot tādas pašas iespējas kā klātienē.

Lai piedalītos vebinārā, ir nepieciešams miers un dators ar interneta pieslēgumu, un skandas lektora stāstījuma uztveršanai. Pirms vebināra sākuma (tāpēc piesakoties kursiem, noteikti ir jāuzraksta sava e-pasta adrese) uz elektronisko pastu nosūtīsim saiti, kuru atverot, klausītāji nonāk Kaspara Bikšes tālmācības kursu vietnē, kur precīzi jāreģistrē savs e-pasts un vārds.

Pirmās 10 minūtes tiek veltītas jautājumu sarakstīšanai un tad sākas lektora videolekcija. Arī vēlāk, datorā vērojot un klausoties lektora videolekciju, jebkurā brīdī ikviens klausītājs čata lodziņā var uzdot jautājumus.

Lai kur lektors atrastos, visas lekcijas ir oriģinālas tiešraides, nevis iepriekš sagatavoti videoieraksti.

Pieslēdzot datoram video projektoru, vebinārā var piedalīties  viss kolektīvs- arī tie, kas ar datoru ir uz „Jūs”. 

Maksa: 17 EUR.

Videolekcijas ietaupa ne tikai laiku, bet arī cenu izmaksas, it īpaši tas sakāms par lektora ceļa un nakšņošanas izdevumiem.

Lai pieteiktos uz kādu no vebināriem, noteikti jāaizpilda pieteikšanās lapa!

Savienojot datoru ar projektoru, vebinārā var piedalīties viss pedagogu kolektīvs, metodiskā apvienība (neatkarīgi no katra dalībnieka atrašanās vietas) vai vienkārši kolēģu grupa, apvienojoties ar kaimiņu skolas kolēģiem.

Vieta maniem komentāriem