27. aprīlī Grobiņas Mūzikas un mākslas skolā notiks Kaspara Bikšes seminārs par izglītojamo uzvedību

Grobiņa ir sena pilsēta Kurzemes rietumos Ālandes upes krastos. Grobiņas novada centrs atrodas 10 km uz austrumiem no Liepājas un 211 km attālumā no Rīgas.

No 2015.gada 1.jūlija mēs – Grobiņas novada Skolēnu interešu centrs, Grobiņas novada Pieaugušo izglītības centrs un Grobiņas Mūzikas un mākslas skola, mitinamies jaunā mājvietā M.Namiķa ielā 19, kur pirms mums atradās Grobiņas pamatskola.

Līdz tam mūsu mājvieta bija namiņš Lielā ielā 54, viena no senākajām ēkām Grobiņā.
Namiņš tika celts 19.gadsimta beigās un to projektējis ievērojamais Liepājas arhitekts Makss Pauls Berči.

No 1978.gada decembra šajā ēkā darbojās Liepājas rajona Pionieru nams.
1989.gada septembrī Liepājas rajona Pionieru namu pārdēvēja par Liepājas rajona Skolēnu interešu centru (SIC).
1996.gadā uz SIC bāzes tika nodibināts Liepājas rajona Pieaugušo izglītības centrs (PIC) kā Liepājas rajona pašvaldības iestāde.
2009.gadā saskaņā ar valsts administratīvi teritoriālās reformas normatīvajiem aktiem Liepājas rajona Skolēnu interešu centru un Liepājas rajona Pieaugušo izglītības centru pārņēma Grobiņas novada Dome. Notika nosaukumu maiņa un mēs 2010.gada 21.janvārī ieguvām tagadējos nosaukumus – Grobiņas novada Skolēnu interešu centrs un Grobiņas novada Pieaugušo izglītības centrs.
2012.gada augustā šajā ēkā savu mājvietu ieguva arī Grobiņas Mūzikas un mākslas skola (GMMS).

Visas trīs iestādes ir ar savu simboliku, zīmogu ar valsts mazā ģerboņa attēlu. SIC, PIC un GMMS dibinātājs ir Grobiņas novada Dome. Finanšu līdzekļu aprite ir centralizēta un to uzskaiti nodrošina Grobiņas novada Domes grāmatvedība.

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons
Cart