Vārda dienas: Oļģerts, Orests, Aļģirds, Aļģis , Algarts, Algers, Algirds, Alģirds, Alģirts, Aļģerts, Aļģimants, Aļģirts, Odisejs, Olgerts, Oļģerds, Orfejs, Orīda

Raksts

Pati personīgi saskāros ar šo parādību vienā no Austrumlatgales bērnunamiem. un uzskatu, ka šie bērni faktiski ir sabiedrībai norakstāmi, to ko nesabendē līdz galam ģimene, to sabendē bērnunama kolektīvs

Vai tagad ir labāk? Mūsu, tā saucamās brīvās Latvijas bērnu namos?

Jā, paēduši ir, pliki nestaigā, bet morālais terors ir šausmīgs. uzskatu, ka liela daļa bērnu namu darbinieku ir enerģētiskie vampīri, kuri nosūc dzīvības enerģiju no bērniem.

Pati personīgi saskāros ar šo parādību vienā no Austrumlatgales bērnunamiem. un uzskatu, ka šie bērni faktiski ir sabiedrībai norakstāmi, to ko nesabendē līdz galam ģimene, to sabendē bērnunama kolektīvs.

Ne visi 100%, bet tie pašaizliedzīgie darbinieki, pasaules glābēji nespēj izlabot raganu psiholoģisko vardarbību. manuprāt darbā būtu jāņem pēc pamatīgas psihiatru komisijas izvērtējuma par bērnu nama darbinieku novirzēm un atbilstību ieņemamajam amatam.

 

Viens komentārs
  1. Bērnu namu darbinieki arī nav apskaužamā situācijā! Vai kāds “bērnu glābējs” ir pavērojis, ko atļaujas bērni? Lielākoties bērnu namos nonāk bērni no sociāli nelabvēlīgām ģimenēm, no vides, kurā rupji lamājas un neciena citus cilvēkus. Ar tādiem bērniem ir jāstrādā pedagogiem…un viņu nervi no poliuretāna.

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons