Vārda dienas: Artūrs, Artis , Arčijs, Ārčijs, Arčils, Arsenijs, Arsēnijs, Arsens, Arsēns, Arsentijs, Artijs, Artiks, Arts, Arturs, Artuss, Mečeslavs, Mečislava, Mečislavs, Palmira, Palmīra, Paloma, Pamela

Kā siltums vēderā, maigums krūtīs, viegla kņudoņa kaklā vai dzirdes uzlabošanās

Kāds ļoti vienkāršs, bet ārkārtīgi jaudīgs vingrinājums, kas palīdzēs dzīvot laimīgāk, kļūt par veiksminieku un iemācīties smaidīt.

Iedomājies, ka kaut kur tevī ir dzīva, silta un priecīga uguntiņa. Pat tad, ja tev slikti vai skumji… vienaldzīgi, vienalga tā tevī ir. Tāpēc, ka prieks ir dabisks cilvēka stāvoklis, obligāta un svarīga viņa Dvēseles sastāvdaļa. Pat tad, ja tu to nejūti, tā vienkārši uz brīdi ir noslēpusies – kā gailējoša oglīte ugunskurā…
Lūk, tagad ir īstais brīdis to atrast un uzpūst lielāku. Ieklausies, kur ķermenī tā atbalsojas? Kā siltums vēderā, maigums krūtīs, viegla kņudoņa kaklā, kā pēkšņa redzes vai dzirdes uzlabošanās?
Iedomājies jelkādu tēlu: plīvojošu sveces liesmiņu? Degošu ugunskuru? Oglīti ugunskurā? Siltu saulīti? Gaismu logā tumšā naktī? Vai vienkārši lukturīša gaismas staru necaurredzamā tumsā?
Ja vajag, pastiprini šo gaismu tā, lai tev ar to būtu labi un droši. Un tagad paskaties apkārt… Vai tu redzi, ka visapkārt kā atbilde uz tavu silto uguntiņu pēkšņi iedegas arvien vairāk un vairāk tādu pašu citu priecīgu, siltu un spēcīgu gaismas avotu? Tie ir it visur, visapkārt visai Zemeslodei un kļūst redzami tikai tāpēc, ka atsaucas uz tavu gaismas aicinājumu.
Ieskaties savos tuviniekos. Šī gaismiņa noteikti tur ir. Pat tad, ja jums ir strīds. Pat tad, ja tev ir sāpīgi. Pat tad, ja tu jūti aizvainojumu. Ieskaties viņos caur savu burvju uguntiņu un tu redzēsi, ka tieši tāda pati tā iedegas viņu Dvēselēs.
Arī tavam priekšniekam tāda ir, pat nešaubies. Un pat tiem, kuri tevi “uzmeta”. Un taviem klientiem, kuri dažkārt tevi sabradā ar savām kājelēm…
Iespējams, viņi par to ir aizmirsuši…. Vai arī viņu loma šajā dzīvē ir tāda – atgādināt tev tavas vājās vietas. Bet tas jau ir pavisam cits stāsts.
Atceries par šo burvju gaismiņu uzreiz, pēc pamošanās. Un centies to sevī just visas dienas garumā. Šī sajūta kļūs arvien lielāka un palīdzēs tev pieņemt pareizos lēmumus un darīt pareizās lietas, lai tavā dzīvē viss sakārtotos tev vislabākajā veidā.
Ja tu sagaidi, ka ar šī vingrinājuma palīdzību varēsi manipulēt ar cilvēkiem un likt viņiem dancot pēc tavas stabules, nekas nesanāks, tā ir kļūda.
Tava gaisma – tā pirmkārt ir tev pašam. Un, ja tevi izsauc pie priekšniecības “uz tepiķa”, tad ar savu gaismiņu sirdī tu netaisnosies kā sērdienis, nebaidīsies un nelīdīsi zem galda, pat tad, ja tevi mēģinās nošaut. Un gala rezultātā neveiksmju ķēde partrūks un nenostrādās.
Un agri vai vēlu tava iekšejā gaisma palīdzēs arī citiem cilvēkiem atcerēties, ka viņiem tā arī ir. Un šīs gaismas vārds ir MĪLESTĪBA.

Ļubovj Latipova
Avots: sobiratelzvezd.ru
​​​​​​​Zīmējums: endmion
Tulkoja: Ginta Filia Solis

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons
Cart