Ja tavai mājai trūkst vīrieša roku, tātad tu neproti veidot attiecības ar vīrieti

Par ko vēsta sievietes nevēlēšanās nodarboties ar mājas sadzīvistiskajām lietām? Hroniska nekārtība, nemazgāti trauki…

Dvēseles dziļumos ir cerība, ka kāds to izdarīs viņas vietā, vai arī visa netīrība pazudīs pati no sevis. Ar to tu savam vīram un tuvākajiem paziņo to, ka tu esi pilnībā bezpalīdzīga un neveiksmīga kā sieva. Taču tā ir tava atbildība. Kārtība mājā ir gluži dabiska nobriedušas sievietes vajadzība.

Mājīga māja – ir sievietes dzīves pamats, uz kura balstās laimīgas un nobriedusas attiecības ar vīrieti, kā arī aug laimīgi bērni. Sieviete, kura sava slinkuma, noguruma vai aizņemtības dēļ nevēlas radīt mājīgumu, patiesībā nav arī spējīga būvēt labas partnerattiecības ar vīrieti.

Māja ir sievietes galvenā radošuma darbnīca, tai jākļūst par spēka un iedvesmas avotu visai ģimenei. Mājīgums un kārtība mājā dod viņai spēku, jo tieši sieviete ir tajā ieinteresēta vairāk par visiem.
Tava māja – tavs spogulis. Tajā atspoguļojas viss, ar ko tu dzīvo, par ko tu domā, ko jūti, kur plūst tava enerģija – ģimenē vai prom no tās.

Ja tavai mājai trūkst vīrieša roku, tātad tu neproti veidot attiecības ar vīrieti, tātad tu neproti ar viņu mijiedarboties kā sieviete. Kaut kādu iemeslu dēļ tu esi nolēmusi paļauties tikai uz sevi un pārņmt kontroli par visu un pastumt vīrieti malā.

Sadzīves problēmu risināšana, pirmkārt, ir tavas partnerattiecības kā sievai ar vīru, tā ir tava kā sievietes esība, tava spēja palūgt palīdzību un pieņemt to. Mājai nevajadzētu būt golgātai un slikta garastāvokļa iemeslam, tā ir tava svētnīca un tas ir tavas Iedvesmas, Maģijas un Brīnumu uzdevums, piepildīt to ar laimīgu enerģētiku.

Kā padarīt māju mājīgu:
Jāsāk ir nevis ar uzkopšanas darbiem, bet domām. Ko es gribu? Kā es gribu dzīvot tālāk? Kā iepriekš, vai…. Pirmkārt, māja ir dzīva, tā sevi tev neuzspieda. Tā ir pamats, uz kura tiek būvēta tava dzīve. Izturies pret māju, kurā tu šodien dzīvo, kā pret dzīvu būtni. Izmainot savu attieksmi pret māju, tu izmainīsi savu dzīvi.

Ikvienu mājas darbu vajadzētu veikt apzināti. Jo tājā ir jāieliek daļa sevis, savas mīlestības. Vai tu gatavo, vai gludini, vai mazgā grīdu. Tikai tā veidojas laba mājas enerģētika – ar mīlestību, nevis ar piespiešanos, slinki un depresīvi. Un te nu ir sievietes spēks – padarīt savu māju enerģētiski pozitīvi uzlādētu, nevis tukšu un aukstu. Sieviete mājā var izdarīt daudz vairāk, kā darbā.

Atceries, kurp jāvirza sava enerģija un sava uzmanība: savā mājā vai no mājas?
Rūpējoties par savu māju, attīrot to, tu piepildi savu dzīvi un savas ģimenes dzīvi ar JĒGU. Izturies pret savu māju ar cieņu un uzmanību. Sajūti to. Šī mijiedarbība sievietei var būt ļoti dziedinoša. Jo māja sievietei ir svēta vieta, tā dod mieru, harmoniju, tāpēc tai nevajadzētu ļaut apaugt ar krāmiem, būt netīrītai, piepildītai ar rupjiem vardiem, lamām, negatīvu un strīdiem. Nepieļauj, lai tava māja būtu nolaista, netīra un nesakopta.

Atceries, ka sievietes nevīžībai ir augsta cena. Tādai mājai nav nākotnes, jo bez sievietes nav mājas.

Tu ne tikai tīri putekļus, bet iekustini enerģētiku, enerģija nedrīkst sastāvēties. Tu nevis vienkārši mazgā logus, bet atver horizontu saviem, vīra un visas ģimenes plāniem un mērķiem.

Sieviete IR pavarda sargātāja. Bet pavards ir ģimenes dzīvība. Nebūs pavarda – nebūs ģimenes. Būs kopādzīvošana un ekonomiskā laulība. Mājas darbi var iegūt pavisam citu jēgu un vairs nešķist tukši un nevajadzīgi.

Saimnieciskajiem darbiem mājās jākļūst par patīkamiem, tiem jāuzlādē un jāpadara, pirmkārt, laimīgu pašu sievieti. Tāpēc, ka pēc tam viņa dalās ar saviem mīļajiem šajā mīlestībā. Kad gludina veļu, jo to lietos viņas mīļie, kad gatavo, kad mazgā grīdas. Un ģimene to noteikti sajutīs. To nevar nesajust.

Un vairs nekad nedari to it kā upurējoties, demonstratīvi, kā ļimstot zem mājas darbu smagās nastas.

Tādās darbībās nav mīlestības un tas nevienam nav vajadzīgs.

Vīrietis var neievērot tavu jauno galdautu, taču viņš noteikti sajutīs tavu enerģiju un ieinteresētību tajā, lai pavards būtu silts.

Atceries sevi, kad biji bērns un kad atskrēji mājās no pastaigas, tev taču nebija svarīgi, kādu galdautu mamma uzklājusi, bet bija svarīgi, ka mājās ir mājīgi un mamma ir mājās. Kādu tas dod laimes sajūtu, kādu drošības un prieka sajūtu. Vīrietis šajā ziņā ir kā bērns: viņš atnāk mājās un viņam ir svarīgi saņemt šo komforta sajūtu, šo mieru, majīgumu, rūpes un pavarda sajūtu.

Sievietei nav jābūt pavārei, vešerienei un grīdu mazgātājai, viņai jābūt SAIMNIECEI. Viņai jāspēj pārvērst savu māju, jāprot spēlēties telpā, kur viss piepildīts viņas labajām domām, vēlmēm un enerģiju. Kur katrs stūrītis dod spēku un dāvā brīnumainu siltuma, gaismas, rūpju un skaistuma sajūtu.

Avots: Благостная женственность
Tulkoja: Ginta Filia Solis


Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons
Cart