Vārda dienas: Andulis, Alnis , Alna, Alnars, Alnors, Džeida, Džellija, Džozelīna

Raksts

2019. gada 19.-20. septembrī Helsinkos norisināsies Digitālās ekselences forums

2019. gada 19.-20. septembrī Helsinkos norisināsies Digitālās ekselences forums un tīklošanās pasākums ICT Proposers Day 2019. Šis pasākums ir lieliska iespēja pārrunāt digitālo transformāciju Eiropas industrijā un sabiedrībā un kā Eiropas Savienības pētniecības un inovāciju programmas var palīdzēt kopējo mērķu sasniegšanā. Pasākumā būs prezentēta jaunā Apvārnis 2020 ICT darba programma. Tā būs arī tikšanās vieta informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomas entuziastiem, profesionāļiem, pētniekiem un uzņēmējiem.

18. septembrī, dienu pirms pasākuma, foruma dalībniekiem ir iespēja piedalīties četrās dažādās ekskursijās uz nozīmīgiem nozares objektiem Somijas Espoo pilsētā. Tā ir iespēja apskatīt dažādo informācijas un komunikāciju tehnoloģiju inovāciju infrastruktūru un veidot kontaktus ar nozares ekspertiem.

Pasākuma ietvaros būs organizēts arī tīklošanās pasākums, kas ir iespēja satikt iespējamos konsorcija partnerus projektu pieteikumu izstrādē Apvārsnis 2020 ICT tematikā un iegūt jaunāko informāciju no Eiropas Komisijas.

Vairāk informācijas un reģistrācijašeit

Pasākuma programmašeit

Informācija par tīklošanās pasākumušeit

Norises vieta: Messukeskus Center, Messuaukio 1, 00520 Helsinki, Somija

Pasākuma darba valoda: angļu

Dalība pasākumā ir bez maksas, bet dalībniekiem pašiem jāsedz ceļa un uzturēšanās izdevumi.

Papildu informācija:

Ieva Siliņa,
VIAA nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte
E-pasts: ieva.silina@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67559495

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons