Jānoiet savs sievietes ceļš, pretējā gadījumā dzīve piespiedīs viņai to darīt

Sievietei jānoiet savs sievietes ceļš, pretējā gadījumā dzīve piespiedīs viņai to darīt.

Ar ko atšķiras Mēness gaisma no Saules gaismas? – tā ir maiga, tā atvēsina.
Sieviete ir Mēness daba. Viņa gan var teikt: manī nekā tāda nav, man ir Saules daba. Tev noteikti ir pazīstamas sievietes, par kurām vari teikt: viņa ir simtprocentīgs vīrietis. Viņai tikai nejauši ir saņēmusi sievietes ķermeni un nezin, ko ar to darīt. Un visi viņas ieradumi ir palikuši vīrieša. Un interesanti ir tas, ka tādā veidā viņa strīdās ar dabu. Galu galā daba kaut kādu iemeslu dēļ ir likusi viņai iemiesoties sievietes ķermenī. Tas nozīmē, ka patīk vai nepatīk tas viņai, bet nāksies iziet šo Mēness ceļu.
Vēdiskie astrologi runā, ka jebkurā gadījumā tu noiesi savu ceļu. Un, ja tu zini savu dabu, tad tu vienkārši noiesi savu ceļu. Bet, ja tu to nezini, tad tā vai citadāk, zvaigznes tevi aiz matiem aizvilks pa šo ceļu. Tā vai citadāk, bet šis ceļš tiks noiets. Tu vienalga soļosi – vai nu pretojoties vai esot harmonijā. Saprātīgs cilvēks nolemj iet šo savu ceļu.
Ar ko atšķiras Mēness gaisma – tā ir ļoti noderīga. Ja tev pilnmēnesī sākas problēmas, pievērs uzmanību, kādas tavas emocijas ir saistītas ar Mēnesi, – jo Mēness – tas ir cilvēka prāts. Vēdiskais horoskops netiek skatīts pēc Saules, pats galvenais – kur tev atrodas Mēness, kāda tu esi iekšēji.

Mēness gaisma ir maiga, tā nomierina, atvēsina, tā neapdedzina. Tāpēc daudzi dzejnieki apdzied tieši Mēness gaismu, Mēness ādas krāsu, pastaigas Mēness gaismā. Tieši Mēness ietekmē sievieti un tieši tā sieviete iespaido apkārtējos. Ja tu uz apkārtējiem atstāt Saules iespaidu, tad dažkārt viņi tev ļoti spēcīgi pretosies. Tāpēc, ka Saule ir līderisms. Kad mēs strīdamies? – kad satiekas divi kungi.  Kā tikko viens nav kunga pozīcijās, strīdi ir neiespējami.

Sievietes mēness īpašības, sievietes daba:
– Maigums
– Delikātums
– Atkarība, – centrālā sievietes īpašība, no kuras nevajadzētu atbrīvoties, bet kuru noteikti jāpieņem.
– Vēl Bailīgums. Lai cik drosmīga ārēji tu šķistu, iekšēji tu esi bailīga. Ja tu esi pargalvīga, tātad iekšēji tev ir tādas bailes, ka tev labāk uzbrukt nevis satikties ar šīm savām bailēm.

– Viena no pašām brīnumainākajām sievietes īpašībām ir Paklausība. Tā dabas dota sievietes īpašība. Ir krietni jānopūlas, lai sieviete kļūtu nepaklausīga. Stūrgalvībai ir ļoti nopietni iemesli. Tas lielākoties atkarīgs no audzināšanas. Kad lauž mūsu dabu, kad nepareizi mus audzina, kad nerēķinas ar mūsu viedokli, kad mūs ignorē kā personību, kad mūs apspiež, tad mūsos rodas stūrgalvība.
Kāpēc? Bērna daba ir dzīvot. Piemēram, ja viņu pastāvīgi dienas vidū liek gulēt, bet bērns pats zin, kad viņam gribas gulēt. Bet mamma tā ir pieradusi, jo tad viņai atliek laiks sev. Mamma dara visu, lai bērns aizmigtu. Es atceros, kad kāda paziņa stāstīja, ka likusi bērnu gulēt diendusu, bet viņš apsēdies un paziņojis: mammu, es gribu dzīvot, nevis gulēt. Tā tas arī ir.

Ja laužam bērna dabu, tas ēernam ir kā vēstījums – NEDZĪVO! Tā mēs viņu laužam. Un viņa buntošanās ir ļoti veselīgs un normāls process. Taču interesanti ir vēl kas, ka vēlāk šī buntošanās nostiprinās. Un vēlāk jau pieaugusi sieviete turpina šādi buntoties un tas absolūti nav harmoniski. Un tā jau ir graujoša uzvedība.

Paklausība ir iedzimta sievietes īpašība. Un tā izdaiļo sievieti. Nepaklausīga, stūrgalvīga sieviete nozīmē simtprocentīgas problēmas. Tātad sievietēm, kuras nespēj klausīt un būt mierā ar notiekošo, nāksies dzīvot sāpēs. Vienkārši pati dzīve viņas audzinās un vilks aiz matiem. Ja tev šobrīd ir smags laiks, tad tas nozīmē, ka tevi aiz matiem velk turp, kur vajag.

Tāpēc piecelies un ej savu ceļu.

Autors: Marina Targakova (psihoterapeite)
Tulkoja: Ginta Filia Solis

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons
Cart