Vārda dienas: Grieta, Strauta, Rebeka , Bazils, Bažena, Bekija, Božena, Greisa, Greisija, Greta, Grēta, Grietiņa, Reveka, Straumīte, Vasilijs, Vasīlijs, Vasilika, Vasilisa, Vasils, Virta

Raksts

Šoruden, sagaidot Skolotāju dienu, aicina piedalīties Skolotāju dienai veltītā tiešsaistes zibakcijā

Šoruden, sagaidot Skolotāju dienu oktobra sākumā, ikviens laika posmā no 1. oktobra līdz 6. oktobrim aicināts piedalīties zibakcijā “Aiz katra no mums ir skolotājs. Pastāsti par savējo”. Tiešsaistes zibakcijā ikviens mudināts dalīties sociālos tīklos ar fotogrāfiju, kur redzams kopā ar savas dzīves svarīgāko skolotāju, pavēstot, kā šis skolotājs ir mainījis šī skolēna dzīvi.

“Aiz katra no mums ir kāds skolotājs, kuram ir īpaša loma mūsu dzīvē. Lai mudinātu novērtēt skolotāja kā profesijas nozīmi ikviena cilvēka dzīvē, aicinām pateikt paldies savas dzīves svarīgākajiem skolotājiem,” zibakcijā rosina iesaistīties jaunveidotās otrā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmas “Skolotājs” veidotāja un vadītāja Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes asociētā profesore Ieva Margeviča-Grinberga.

Lai piedalītos Skolotāju dienas zibakcijā, jānofotografējas ar savu skolotāju, saņemot viņa piekrišanu, vai savā  fotoarhīvā jāatrod jau iepriekš uzņemta fotogrāfija no saviem skolas vai studiju laikiem. Šo fotogrāfiju kopā ar īsu piebildi, kā šis skolotājs mainījis jūsu kā skolēna dzīvi, laika posmā no 1. oktobra līdz 6. oktobrim jāpublicē savos sociālos tīklos, pievienojot tēmturus #superskolotājs #pastāstiparsavējo. Pēc Skolotāju dienas spilgtākie fotomirkļi tiks apkopoti “Facebook” lapā @superskolotajiem, ļaujot ikvienam iepazīt skolotājus, kas kādam mainījuši dzīvi, vienotā fotogalerijā.

Pasaules skolotāju diena ir starptautiski atzīmējama dienas, kas Latvijā tiek atzīmēta oktobra pirmajā svētdienā.

Par pārmaiņām izglītības zinātņu un pedagoģijas studiju programmu piedāvājumā Latvijas Universitātē iespējams sekot Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes mājas lapā www.ppmf.lu.lv, savukārt par aktualitātēm, kas saistītas ar pārmaiņu procesu pedagogu izglītības sistēmā, var uzzināt sociālo tīklu vietnes “Facebook” lapā “Superskolotājs” (@superskolotajiem).

Latvijas Universitātes vadībā pašreiz izveidotas piecas jaunas studiju programmas izglītības zinātnēs un pedagoģijā, kuru īstenošana un aprobācija sāksies 2020. gada rudenī, tostarp, integrētā profesionālā bakalaura studiju programma “Skolotājs” (koordinatore Indra Odiņa); otrā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programma “Skolotājs” (koordinatore Ieva Margeviča-Grinberga); maģistra studiju programma “Tehnoloģiju inovācijas un dizains izglītībai” (koordinatore Linda Daniela); maģistra studiju programma “Izglītības zinātnes” (koordinatore Dita Nīmante) un doktora studiju programma “Izglītības zinātnes” (koordinatore Zanda Rubene).

Jaunās pedagoģijas studiju programmas Latvijas Universitāte Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta Nr. 8.2.1.0/18/I/004 “Latvijas Universitātes inovatīvas, pētniecībā balstītas studiju virziena “Izglītība, pedagoģija un sports”” ietvaros veido kopīgi ar citām augstskolām – ar Daugavpils Universitāti, Liepājas Universitāti, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju un ar RēzeknesTehnoloģiju akadēmiju.

Informāciju sagatavojusi:
Kitija Balcare, Latvijas Universitātes Studiju attīstības un pārvaldības pilnveides programmas komunikācijas vadītāja
Mob. tālr.: (+371) 29683396 | E-pasts: kitija.balcare@lu.lv

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons