Bibliotekāru kompetences programma “Labvēlīgas psiholoģiskās vides veidošana bibliotēkas darbā”

Bibliotekāru kompetences programma “Labvēlīgas psiholoģiskās vides veidošana bibliotēkas darbā”
Kad un kas notiek?
2021. gada 25.maijā no plkst. 10.00 līdz 14.00 tiešsaistes platformā Zoom.Platformas kapacitātes dēļ vietu skaits var būt ierobežots
MērķauditorijaBibliotekāri
Izsniedzamais dokuments6 stundu bibliotekāra kompetences programmas apguves apliecība. LR IZM izglītības iestāžu reģistrs. 4360800475.
Programmas vadītājsKaspars Bikše, Kopenhāgenas Universitātes lektors, psiholoģijas doktorants, psiholoģijas un pedagoģijas maģistrs, 15 grāmatu autors
Programma1. Negatīvo domu un nejaušo notikumu psihohigiēna, krāsu ietekme (1 stunda)2. Sevis un citu izzināšana kā psiholoģiskās vides uzlabotājs (1 stunda)3. Dažādu situāciju psiholoģiskie skaidrojumi, to dažādu faktoru ietekme uz rīcību (1 stunda)4. Apzināta un neapzināta dažādu stratēģiju lietošana- ķermeņa valoda, melošana u.c. (1 stunda)5. Optimisma un apmierinātības fenomens, vērtību noteikšanas stratēģijas (1 stunda)6. Bibliotekāra valodas lietojums, iekšējā, ārējā psiholoģiskā vide un psihohigiēna (1 stunda)
Programmas satura atslēgvārdiAtbildības uzņemšanās, upura un tirāna loma, lepnība, aizvainojums, dusmas, naids, apātija, depresija, psihosomatiskā medicīna, afirmācijas, apziņas trenēšana un tās disciplinēšana, dusmu stratēģijas, krāsu ietekme uz uzvedību, ķermeņa valoda, melu stratēģijas, labsajūtas un labizjūtas vingrinājumi, laimes un optimisma fenomens, piedošanas fenomens, prāta disciplīnas vingrinājumi, bailes, trauksme, garastāvokļa izmaiņas, vainas izjūta, nosodījums, nicinājums, aizkaitinājums, atriebība, īgnums, nemiers un satraukums, žēlums un žēlošanās, līdzcietība, negatīva attieksme pret sevi un apkārtējo pasauli, nevēlēšanās priecāties u.c. tēmas
Saskaņojuma numurs: PMS-25052021-2
Paldies tiem, kuri jau ir pieteikušies!
Kam šī kompetences programmas apguve būtu nepieciešamāka, drīkstat pārsūtīt saviem kolēģiem.
UZMANĪBU!Uz e-pastu izglitiba@iecavas-vsk.lv, lūdzu, neatbildēt, jo šim e-pastam ir tikai informēšanas funkcija.
UZMANĪBU!Pieteikšanās ir tikai, izmantojot elektronisko pieteikšanās  veidlapu. Ja kāda iemesla dēļ pieteikšanās veidlapa nedarbojas, lūgums zvanīt uz tālruņa numuru: 26254215.  
Tiešsaistes semināra dienā, sākot no plkst. 8.00 uz e-pastu no kura tika izsūtīts pieteikums, saņems aktīvo saiti uz Zoom platformu.Ja no viena e-pasta ir pieteikušies vairāki dalībnieki, tad tā ir jāpārsūta arī pārējiem kolēģiem, kuri ir pieteikušies tiešsaistes kompetences programmai.Vēlams reģistrēties ar savu vārdu.
UZMANĪBU!Lai tehnisku iemeslu dēļ nekavētu vebināra sākumu un netraucētu lektora darbu, platformā jāreģistrējas vismaz līdz plkst. 9.30!
UZMANĪBU!Ja saite nav saņemta, jāpārbauda surogātpasts jeb mēstuļu sadaļa (par ko bieži piemirst- it īpaši tas jāielāgo tiem, kuri lieto inbox.lv)
Saites nesaņemšanas gadījumā lūgums vebināra laikā nerakstīt uz e-pastu, bet gan zvanīt pa tālruni 26254215 –  jums draudzīgi palīdzēs kāds no mūsu izglītības iestādes kolēģiem.
Apliecības un materiāli digitālā veidā tiks izsūtīti 10 darba dienu laikā.
Maksa: 15.60 EUR par programmu
Pieteikšanās veidlapa
Sīkāka informācijahttps://pedagogs.lv/kanceleja@pedagogs.lvTālruņa numurs: 26254215

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons
Cart