Vārda dienas: Andrievs, Andrejs, Andris , Anders, Anderss, Andrāšs, Andreass, Andrejans, Andrējs, Andress, Andrians, Andriāns, Andrijans, Andrijs, Androns, Andrs, Andruss, Endrijs, Endrū

Ceļš pie sevis /8h/ 1.modulis

Mērķauditorija: pedagogi un skolēnu vecāki, kuri vēlas saprast, izprast  sevi, izmantot iekšējos resursus savas personības izaugsmē.

Mērķis: piedāvāt klausītājiem  praktiskā darbībā apgūt prasmes, kā labāk saprast sevi un pieņemt līdzcilvēkus . Savu   resursu apzināšanās un integrēšanas iespējas harmoniskai dzīvei. 

Tēmas

  •  Ko nozīmē laiks sev? Kā to rast ikdienā?
  •  Fundamentālie dzīves jautājumi ceļā pie sevis.
  • Emociju apzināšanās – resurss pašizaugsmei.  Praktiski vingrinājumi.
  •   “ Pateicība  – dzīves enerģijas plūsmas avots  ” Kā ikdienā praktizēt pateicību, lai vairotu savas dzīves enerģiju?
  •  Apgūto resursu integrēšana dzīves darbībā.

  Anotācija

Atrast sevi, saprast sevi…  Šķiet, cik tas ir pašsaprotami.  Taču vienlīdz neparasti grūti, bet izdarāmi. Tik bieži lasīta doma – jāvingrinās!  Bet kā?  un Kad?  Esam gatavi ikvienā dienas brīdī pateikt, kādas ir vēlmes, domas un jūtas, kas jūs caurstrāvo, novērot un pieņemt to izcelsmi, uzdrīkstēties pieņemt un transformēt  savai patībai nodarītos postījumus.   Iesaistoties  profesionālās kompetences pilnveides programmā  “ Ceļš pie sevis ” būs iespēja praktiski un teorētiski  apgūt rīkus sevis iepazīšanai, stiprināšanai, balansa rašanai starp sirdi,  prātu un ķermeni! Saruna ar sevi un citiem palīdzēs rast risinājumus, kā iegūtos resursus var integrēt savā dzīves darbībā rītā, vakarā un katru mīļu brīdi,  esot Šeit un Tagad.

Programmas vadītāja

Ilga Kušnere,  izglītības zinātņu mg. transpersonālās psiholoģijas speciālists – konsultants,  LU pedagoģijas  zinātņu doktorante, personības  un  skolotāju  profesionālās izaugsmes trenere, pašizziņas metodisko materiālu autore, dzīves skolotāja.

Profesionālā pašpieredze  un dzīves pieredze palīdz vērot un izprast sevi, līdzcilvēkus un dabu  mijsakarībā, iedvesmo dzīvot un radoši strādāt. Atklājot savu patieso Es, mācos  dzīvot ar laimes  un pateicības izjūtu pret sevi un citiem.

Piedāvāju pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursus, interaktīvus seminārus, lekciju ciklus par pašizziņu, metodisko darbu pedagogu  profesionālās kompetences pilnveidē, kā arī lekcijas bērnu vecākiem, skolēniem par dzīves  izaicinājumiem un to reāliem risinājumiem Šeit un Tagad.   

Pieteikšanāsilgakusnere@gmail.com

Pieteikšanās veidlapa

Tālrunis+371 26219607

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons
Cart