Konference skolotāju stājas stiprināšanai

Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” izglītības iniciatīva “Ziedoņa klase” aicina skolotājus uz personības izaugsmes konferenci “Skolotājs ir Personība”. Konference notiks š. g. 19. oktobrī kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, kā arī attālināti. Konferences mērķis ir iedvesmot un veicināt izglītības nozares darbinieku personības attīstību.

Konferencē ar lekciju uzstāsies Satversmes tiesas priekšsēdētāja Sanita Osipova, radio un televīzijas personība Baiba Sipeniece-Gavare un dokumentālo filmu režisors Sandijs Semjonovs. Radošās darbnīcas vadīs dažādu jomu profesionāļi – improvizators, “Dzīvesprieka skolas” veidotājs Kaspars Breidaks, klīniskā psiholoģe Kristīne Balode, “Draugiem Group” runasvīrs, komunikācijas speciālists Jānis Palkavnieks un izaugsmes trenere Linda Saulīte. “Skolotājiem un izglītības nozarei kopumā pagājušais mācību gads bija izaicinājumiem pilns. Esam sagatavojuši “vitamīnu devu”, lai kopīgi iedvesmotos, mācītos, attīstītu mūsu personības stāju un vairotu laimes hormonus. Konferences programmu veidojām tā, lai uzaicinātie viesi uzrunātu visu priekšmetu skolotājus un pirmsskolas izglītības iestāžu darbiniekus,” tā par konferences programmu stāsta “Ziedoņa klases” vadītāja Elizabete Pavlovska.

Lai atbalstītu skolotājus, veicinātu viņu personības attīstību un produktivitāti darba vietā, “Ziedoņa klase” 2019. gada rudenī uzsāka ikmēneša sarunu ciklu “Skolotājs ir Personība”, kas šobrīd notiek katru mēnesi gan video tiešraižu veidā, gan klātienē, Rīgā. “Mūsu ikmēneša sarunas ar dažādām personībām ir kļuvušas par iemīļotu tradīciju skolotājiem no visas Latvijas. Pēc veiksmīgi aizvadītas konferences pagājušajā gadā nolēmām, ka ne tikai turpināsim rīkot ikmēneša sarunu vakarus, bet arī konferenci katru gadu rudenī,” turpina Elizabete Pavlovska. Konferencē izskanēs tēmas, kuras būs aktuālas jebkurai personībai neatkarīgi no vecuma un dzīvesvietas. Lektori un radošo darbnīcu vadītāji runās par mūsdienīgu komunikāciju, savstarpēju cieņu, cilvēka seksualitāti, drosmi, improvizāciju dzīvē un došanos nezināmajā.

Konference būs pieejama personām ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu, un personas apliecinošu dokumentu. Plašāka informācija par konferenci fonda “Viegli” mājaslapā: https://fondsviegli.lv/, konferences pieteikuma forma atrodama šeit: https://forms.gle/MwY3mc5eBRs46L8e9.

Par “Ziedoņa klasi”:

“Ziedoņa klase” ir Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” gaita izglītībā, realizējot Imanta Ziedoņa ideju: “Latvijai būs nākotne tikai tad, ja mēs, par spīti visiem nelabvēlīgajiem apstākļiem, pietiekami daudz spēka, līdzekļu un uzmanības veltīsim izglītībai.” Balstoties uz “Ziedoņa muzeja” pētniecībā iegūtajiem materiāliem, “Ziedoņa klase” piedāvā alternatīvu, pieredzē balstītu mācīšanās procesu bērniem, jauniešiem un citiem Ziedoņa daiļrades cienītājiem. “Ziedoņa klases” nodarbība, izlaušanās spēle “Blēņas un pasakas”, ieguva apbalvojumu “Kilograms kultūras 2019” kategorijā “Pārsteigums”. Iniciatīvas misija ir ne tikai piedāvāt interesantas mācību stundas, bet arī atbalstīt un iedvesmot skolotājus jēgpilnu sarunu pēcpusdienās. Sarunu cikls “Skolotājs ir Personība” jau kļuvis par apmeklētu un iemīļotu

ikmēneša notikumu skolotājiem no visas Latvijas. Plašāka informācija par visām “Ziedoņa klases” aktivitātēm sociālajos tīklos Facebook: https://www.facebook.com/Ziedonaklase/ un Instagram: https://www.instagram.com/ziedonaklase/ un mājaslapā https://fondsviegli.lv/lv/ziedona-klase.

Papildu informācija:

Kristiāna Salnāja kristiana.salnaja@fondsviegli.lv

+371 26318606

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons
Cart