Vārda dienas: Andrievs, Andrejs, Andris , Anders, Anderss, Andrāšs, Andreass, Andrejans, Andrējs, Andress, Andrians, Andriāns, Andrijans, Andrijs, Androns, Andrs, Andruss, Endrijs, Endrū

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija atkārtoti iekļūst pasaules labāko augstskolu reitingā

Saskaņā ar Eiropas Savienības augstskolu novērtēšanas sistēmas “U-Multirank” publicēto informāciju 2021. gadā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) ierindojas pasaules 25 labāko universitāšu vidū.

Šogad līdz ar citu valstu universitātēm tika vērtēta arī 21 Latvijas augstākās izglītības iestāde, bet reitingā iekļuvušas septiņas mūsu valsts augstskolas.

Pateicoties neatlaidīgam un mērķtiecīgam darbam, RTA 2021. gada reitingā ir izcīnījusi 10 augstos “A” līmeņa vērtējumus, tādējādi uzlabojot savus pērnā gada rādītājus. Vislabākie rezultāti akadēmijai ir tieši studentu mobilitātes ziņā.

“U-Multirank” ir unikāla, daudzdimensionāla un starptautiska augstāko izglītības iestāžu novērtēšanas sistēma, kas salīdzina universitātes pēc apmācības un mācīšanās kvalitātes, sasniegumiem pētniecībā, zināšanu pārneses, starptautiskās sadarbības un iesaistes reģiona attīstībā. Šogad kopumā tika vērtētas 1948 universitātes no 97 valstīm, tostarp 725 ES augstākās izglītības iestādes.

Kopš 2016. gada Izglītības un zinātnes ministrijas līgumos par budžeta finansējuma piešķiršanu augstskolām ir ietverts nosacījums par piedalīšanos “U-Multirank” reitingā, tāpēc šie sasniegumi RTA ir svarīgi.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons
Cart