22.marts: sociālā darbinieka kompetences programma “Sociālā darba psihohigiēna”

Sociālā darbinieka kompetences programma “Sociālā darba psihohigiēna”


Mērķauditorija

Sociālie darbinieki, aprūpētāji, bāriņtiesas speciālisti, sociālie pedagogi u.tml. interesenti
Iegūstamais dokuments

Saskaņota kompetences programmas  6 stundu apguves apliecībaLR IZM izglītības iestāžu reģistra nr.: 4360800475
Programmas īstenošanas kārtība

22.marts no plkst. 13.00 līdz plkst. 16.00 tiešsaistes platformā MC TeamsAtlikušais stundu skaits apgūstams pašmācības ceļā, apgūstot izsūtītos mācību materiālus


Tēmas
1. Psihohigiēnas būtības izpratne, tās nozīme sociālajā darbā, to veidojošie elementi (1h)2. Psihohigiēnas  ciešā saistība un nozīme labvēlīgas psiholoģiskās vides veidošanā darbā ar klientiem (1)3. Psihohigiēnas darba kolektīva mikrovides uzlabotājs, sociālā darbinieka apmierinātība ar darbu  (1h)3. Dažādi psiholoģisko situāciju skaidrojumi un konfliktu skaidrojumi psihohigiēnas aspektā  (1h)4. Optimisma fenomens, sociālā darbinieka emocionālās izdegšanas riski (1h)5. Psihoemocionālie aspekti darbā ar sociālā riska ģimenēm, bērniem, aprūpējamajiem, nabadzību, vardarbību, atkarību, garīgajām saslimšanām u.tml. (1h)6. Psihoemocionālās pašpalīdzības vingrinājumi, intervences metodes (1h)
Programmas vadītājs

Kaspars Bikše, Kopenhāgenas Universitātes lektors, psiholoģijas doktorants, psiholoģijas un pedagoģijas maģistrs, 15 grāmatu autors.https://pedagogs.lv/ var iepazīties ar Kaspara Bikšes jaunāko grāmatu “Mācību grāmata audzināšanas stundām
Paldies tiem, kuri jau ir pieteikušies!

  • Platformā vēlams reģistrēties vismaz pus stundu iepriekš
  • Tiešsaistes semināra dienā, sākot no plkst. 11.00 uz e-pastu no kura tika izsūtīts pieteikums, saņemsiet aktīvo saiti uz MS Teams platformu. Ja saite nav saņemta, lūgums pārbaudīt mēstuļu sadaļu. Saņemot saiti uz MS Teams programu, nav nepieciešama lejupielāde.
  • Ja no viena kolektīva ir pieteikušies vairāki dalībnieki, kuru e-pasti nav norādīti elektroniskajā pieteikšanās veidlapā, lūgums saiti pārsūtīt pārējiem dalībniekiem, kuri arī ir pieteikušies uz šo kompetences programmu.
  • Tiešsaistes kompetences programmas video versija netiek ierakstīta un netiek izsūtīta. Mēs esam par diskrētumu un datu aizsardzību.
  • Papildu digitālās apstrādes dēļ apliecības un materiāli digitālā veidā tiks izsūtīti 10 darba dienu laikā.

Programmas satura atslēgvārdi

Lepnība, aizvainojums, dusmas, naids, greizsirdība, vienaldzība, apātija, depresija,  afirmācijas, apziņas trenēšana un tās disciplinēšana, dusmu stratēģijas, krāsu ietekme uz uzvedību, ķermeņa valoda, melu stratēģijas, labsajūtas un labizjūtas vingrinājumi, laimes un optimisma fenomens, piedošanas fenomens, prāta disciplīnas vingrinājumi, domu ietekme uz slimību rašanos, psihosomatiskā medicīna, bailes, trauksme, garastāvokļa izmaiņas, vainas izjūta, nosodījums, nicinājums, aizkaitinājums, atriebība, īgnums, lielība, nemiers un satraukums, žēlums un žēlošanās, lielība, līdzcietība, skaudība un greizsirdība, liekulība, meli, krāpšana, domu un iemācīto pārliecību saistība ar konfliktiem un veselibas stāvokli u.c.


Maksa: 15.60 EUR par programmu no personas

Maksājuma rekvizīti:Latvijas Psiholoģijas muzejs, biedrībaReģistrācijas numurs: 40008208790Baldone, Zīļu iela 15-6, Ķekavas novads,  LV-2125Swedbank, HABALV22,  LV66HABA0551039576672Maksājuma mērķis: 2022.gada 22.marta kompetences programma

Programmas pasūtītājs: Latvijas Psiholoģijas muzejs

Programmas īstenotāja iestāde: izglītības iestāde Pedagoģiskās meistarības skola, LR IZM izglītības iestāžu reģistra nr.: 4360800475

Sīkāka informācija

https://pedagogs.lv/kanceleja@pedagogs.lv

Tālruņa numurs: 26254215, 28320454

Uzmanību!

Ja kaut kāda iemesla dēļ kāds gadījumā vēl nav saņēmis apliecību par kādu no iepriekšējām kompetences programmām, lūdzu sazinieties pa tālruni 26254215, 28320454, jo e-pasts mums šobrīd ir pārslogots.
Lai mums iepriecināts un mierīgs prāts!

P.S. Šī informācija ir nosūtīta tikai vadības līmeņa speciālistiem, tāpēc, ja kādam no kolēģiem ir vēlme piedalīties programmā vai trūkst stundu skaits, varat informēt arī pārējos.

Pieteikšanās veidlapa


Izglītības iestāde Pedagoģiskās meistarības skola

LR IZM izglītības iestāžu reģistra nr.: 4360800475

Direktors Gints Grunavs

Tālruņa numuri: 26254215, 28320454

Kanceleja@Pedagogs.lv

www.pedagogs.lv

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons
Cart