3.janvāris: profesionālās  kompetences pilnveides programma “Saliedētas komandas veidošana”

Profesionālās  kompetences pilnveides programma “Saliedētas komandas veidošana”
Programma veidota kā praktiski izmantojams metodisks materiāls (kā komandu spēles) pedagogiem, sociālajiem darbiniekiem, bibliotekāriem un citiem, kuri strādā izglītības, kultūras, sociālajā u.c. jomās
Tikai viegla un interesanta lekcija bez grupu darbiem un tamlīdzīgi. Varat darīt savus darbus un lekciju klausīties fonā.
 
* Programmu var apgūt arī pašmācības ceļā pēc izsūtītā materiāla.
Mērķauditorija
Pašvaldību darbinieki, tai skaitā sociālie darbinieki, sociālie audzinātāji, sociālie aprūpētāji, bāriņtiesu speciālisti, dzimtsaraksta, sabiedrisko attiecību speciālisti un citi pašvaldības darbinieki, pedagogi, kultūras darbinieki, tai skaitā, bibliotekāri, muzeju un kultūras centru speciālisti, kā arī citi interesenti.

Kompetences programmas īstenošanas laiks
2023. gada 3.janvāris no plkst. 13.00 līdz 15.00. tiešsaistē. Atlikušais laiks pašmācībā pēc izsūtītajiem materiāliem.
Dalībnieki, kuriem apmaksā darba devējs, apmaksu var veikt arī pēc programmas apguves.

Izsniedzamais dokuments
Saskaņota 6 stundu profesionālās  kompetences pilnveides programmas apguves apliecība.
Saskaņojuma Nr.- RIMC-21- 214.

IZM izglītības iestāžu reģistrs. 436080047

Kompetences programmas īstenošanas kārtība

 • Tiešsaistes semināra dienā, sākot plkst. no 11.00, uz e-pastu no kura tika izsūtīts pieteikums saņemsiet aktīvo saiti uz mācību platformu.
 • Vēlams reģistrēties līdz plkst. 12.30.
 • Ja no viena e-pasta ir pieteikušies vairāki dalībnieki, tad tā ir jāpārsūta arī pārējiem kolēģiem, kuri ir pieteikušies šai tiešsaistes kompetences programmai.
 • Ja saite nav saņemta, jāpārbauda mapes “Abonētie”, “Sociālie” un citas, tai skaitā arī surogātpasts jeb mēstuļu sadaļa (it īpaši tas jāielāgo tiem, kuri lieto inbox.lv).
 • Saites nesaņemšanas gadījumā lūgums vebināra laikā nerakstīt uz e-pastu, bet gan zvanīt pa tālruni 26254215, 28320454 –  jums draudzīgi palīdzēs kāds no mūsu izglītības iestādes kolēģiem.
 • Apliecības un materiāli digitālā veidā tiks izsūtīti 10 darba dienu laikā.
 • Vēlams reģistrēties ar savu vārdu.
Programmas atslēgvārdi 
Saliedētības programmēšanas veidi, paņēmieni un tehnikas, to izmantojums praksē. Mācāmies dzīvot pašreizējā mirklī saliedētības aspektā, izjūtas elastības treniņš. Vingrinājumi nojausmas attīstībai, ekspresivitāte un introvertums saliedētības aspektā, konsekvences aspekts saliedētas komandas veidošanā.
Vingrinājumi ķermeniskās sensivitātes izkopšanai, paļāvības vingrinājumi, Vingrinājums acu mikrožestu uztveres treniņam, ķermeniskās atmiņas treniņi, autonomijas vingrinājumi. Vingrinājumi “Skats no malas”.
Ikdienas saspringtās steigas noteikšanas tests, treniņš ķermeņa valodas pārspīlējumu līdzsvarošanai. Brīvības vingrinājums pozitīvos stimulu izpausmei.
 
P.S. 
Ja kādam kolēģim 6 stundu programmas apjoms ir nepietiekams, rakstiet vai zvaniet uz mūsu skolas kanceleju pa tālruni 26254215 vai 28320454, kanceleja@pedagogs.lv. Vienosimies par apjomīgāku programmas apguvi vai par iespēju  programmu apgūt pašmācības ceļā pēc mūsu izsūtītajiem materiāliem.

Maksa

15.60 EUR par saskaņotu 6 stundu programmu (jeb 2,60 eiro par katru no stundu no nepieciešamā stundu skaita) no personas.

Maksājuma rekvizīti 
Latvijas Psiholoģijas muzejs, biedrība

Reģistrācijas numurs: 40008208790

Swedbank, HABALV22,

LV66HABA0551039576672

Juridiskā adrese: Zīļu iela 15–6, Baldone

Ķekavas novads, LV-2125
Maksājuma mērķis:
2023.gada 3.janvāra profesionālās  kompetences pilnveides programma “Saliedētas komandas veidošana”.
Programmas rīkotāja iestāde
Latvijas Psiholoģijas muzejs, biedrība
Reģistrācijas numurs: 40008208790
Programmas īstenotāja iestāde
Izglītības iestāde Pedagoģiskās meistarības skola
IZM izglītības iestāžu reģistrs. 436080047
Programmas vadītājs
Kaspars Bikše, psiholoģijas doktorants un pedagoģijas maģistrs, vairāku augstskolu lektors, 15 grāmatu autors.Sīkāka informācija
https://pedagogs.lv/
kanceleja@pedagogs.lv
Tālruņa numurs

26254215,  28320454
 

Pieteikšanās veidlapa

P.S.
 • Ja kāds bija pieteicies (neatkarīgi no termiņa) uz kādu no iepriekš izsludinātajām kompetences programmām, bet laika trūkuma dēļ nav varējis piedalījies vai nav paspējis veikt mācību maksu, lūgums zvanīt uz mūsu skolas kanceleju pa tālruni 26254215, 28320454 vai rakstīt uz e-pastu kanceleja@pedagogs.lv 
 • To visu mēs varēsim nokārtot, iekļaujot kādā no nākamajām grupām, programmu apgūstot pašmācības ceļā pēc mūsu izsūtītajiem materiāliem, vai apgūstot izvēles programmu kādā no izsludinātajām kompetences programmas datumiem, kas tiek īstenotas tiešsaistē.
 • Būs jāaizpilda šī veidlapa “Izvēles programmas” vai veidlapa, kas atrodama Pedagogs.lv augšējā izvēlnes rindā “Kompetences programmas” apakš sadaļā “Izvēles programmas vai pašmācība”.
 • Tas pats attiecas arī uz tiem, kuri vēlas apgūt kādu izvēles programmu no jauna.

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons
Cart