Vārda dienas: Modra, Francis, Dmitrijs , Dimārs, Dimitrij s, Ditmārs, Ferencs, Francs, Franeks, Franks, Fransuāza, Franuse, Frenks, Frensisa, Prans, Tora, Toralfs, Torija, Torolfs, Tors, Torvalds, Tūrs

Februārī aicina izmantot daudzveidīgas iespējas jaunatnes jomā

Labdien!

Informēju, ka Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) 2023. gada februārī jauniešiem un darbā ar jaunatni iesaistītajiem piedāvā daudzveidīgas pilnveidošanās un izglītošanās iespējas: vebinārus, starptautiska un valsts mēroga mācības un seminārus, kā arī iespēju pieteikties izglītības iestāžu pašpārvalžu atbalstam iniciatīvā “Kontakts”. Tāpat šis mēnesis ir intensīvs laiks projektu iesniedzējiem, kas vēl līdz 23. februārim var iesniegt ES programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu pieteikumus, taču līdz 2. martam – pieteikumus projektu konkursā “Atbalsts iniciatīvām jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanai sabiedrībā”.

Plašāka informācija skatāma pielikumā. Aicinu izskatīt iespēju informēt savu auditoriju.

Ar cieņu

Egija ĻuļēnaJaunatnes starptautisko programmu aģentūras

Komunikācijas nodaļas vecākā komunikācijas speciāliste

Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004, LatvijaTālr.: +371 67356251

www.jaunatne.gov.lv I Seko mums:    

 

 

 

 

 

 

 

Jūs saņemat šo informāciju, jo esat pieteicies JSPA informācijas saņemšanai/Jūsu e-pasts ir publiski norādīts saziņai ar iestādi. Ja turpmāk nevēlaties saņemt informāciju no JSPA, sūtiet atteikumu uz e-pastu komunikacija@jaunatne.gov.lv.

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons
Cart