Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2025. gadam ietvaros izsludina atklāto projektu valsts mēroga jaunatnes organizācijām “Atbalsts jaunatnes organizāciju darbībai un līdzdalības nodrošināšanai valsts un starptautiskajā jaunatnes politikā”

Labdien!

Informēju, ka Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2025. gadam ietvaros izsludina atklāto projektu valsts mēroga jaunatnes organizācijām “Atbalsts jaunatnes organizāciju darbībai un līdzdalības nodrošināšanai valsts un starptautiskajā jaunatnes politikā”. Projektu pieteikumus finansējuma saņemšanai var iesniegt līdz 22. marta plkst. 23.59. Vienam projektam maksimāli pieejamais finansējuma apmērs no valsts budžeta līdzekļiem ir 57 000 eiro gadā.

Aģentūra sniedz jauniešiem iespējas rakstīt projektus, izplata jauniešiem interesantu un noderīgu informāciju par viņu iespējām Eiropā, veicina pieredzes apmaiņu un nodrošina konsultācijas par projektu rakstīšanu.

Aģentūra administrē Eiropas Savienības programmu “Erasmus+” jaunatnes jomā, Eiropas Savienības programmu “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kā arī Eiropas Komisijas informācijas tīklu jauniešiem “Eurodesk”, “eTwinning”, Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmu, Jauniešu garantijas projektu “PROTI un DARI!” un projektu Nr.7.2.1.2/15/I/001 (“Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros”).

Plašāka informācija skatāma pielikumā. Aicinu izskatīt iespēju informēt savu auditoriju.

Ar cieņu

Egija ĻuļēnaJaunatnes starptautisko programmu aģentūras

Komunikācijas nodaļas vecākā komunikācijas speciāliste

Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004, LatvijaTālr.: +371 67356251

www.jaunatne.gov.lv I Seko mums:    

 

 

 

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons
Cart