Aicina mazos ventspilniekus dot vārdu roņu meitenei

Ventspils valstspilsētas pašvaldība jau ilggadēji finansiāli atbalsta Rīgas Nacionālajā Zooloģiskajā dārzā mītošo roņu uzturēšanu un rehabilitāciju, tādēļ zoodārzs uzticējis mazajiem ventspilniekiem īpaši svarīgu uzdevumu – rast piemērotāko vārdu jaunajai roņu meitenei.

27. janvāra rītā Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza pelēko roņu ģimenei pievienojās balta un pūkaina roņu meitene. Kā informē zoodārza pārstāvji – “Šobrīd roņu meitene ir krietni paaugusies, ļoti mierīga un apmierināta ar dzīvi. Pastāvīga, taču vēl joprojām cenšas nopelnīt mammas uzmanību, kad kaijas traucē diendusu. Rūc uz kopējiem, kas ir  lieliska pazīme, lai to palaistu savvaļā.”

Roņu meitene vēl nav tikusi pie sava vārda, tāpēc Ventspils valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar Rīgas Nacionālo Zooloģisko dārzu aicina bērnus līdz 12 gadu vecumam piedalīties konkursā, sagatavojot un iesniedzot darbu, kurā attēlots ronis vai roņu ģimene, kā arī norādot vārdu, kādā vēlētos dēvēt roņu meiteni.

Darbi var būt zīmēti ar zīmuļiem, krītiņiem, flomāsteriem, krāsām u.c., var pielietot jauktas tehnikas – pēc brīvas izvēles. Uz darbiem papildus jānorāda bērna vārds, uzvārds, bērnudārzs un grupa vai skola un klase, kurā mācās.

Darbi līdz 28. martam jāiesniedz Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Ventspils domes administrācija” Pilsētas mārketinga nodaļā, Jūras ielā 36, 3. stāvā, 45. kabinetā.

Tiks noteikti trīs bērnu labākie darbi, to autorus paziņojot līdz 3. aprīlim Ventspils valstspilsētas pašvaldības portālā ventspils.lv, kā arī Facebook lapā https://www.facebook.com/ventspilslv.

Oriģinālākā zīmējuma un vārda idejas autori saņems Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza pārsteiguma dāvanas. Ar dāvanu ieguvējiem Pilsētas Mārketinga nodaļa sazināsies personīgi.

Aprīļa sākumā roņu meiteni plānots no Ventspils pludmales palaist jūrā. Tāpat informējam, ka 18. un 19. martā no 12.00 līdz 15.00 Rīgas Nacionālajā Zooloģiskajā dārzā norisināsies Roņu dienas, kurās apmeklētāji varēs uzzināt vairāk par šiem Baltijas jūras zīdītājiem, radoši izpausties un piedalīties dažādās aktivitātēs.

20.03.2023.

Powered by WPeMatico

Show Buttons
Hide Buttons
Cart