Liepājas Valsts tehnikums aicina uz Informācijas dienu 13. aprīlī

Liepājas Valsts tehnikums aicina uz Informācijas dienu 13. aprīlī

13. aprīlī Liepājas Valsts tehnikumā notiks Informācijas diena “Atnāc un piedalies!”. Aicināti 9. klašu audzēkņi, jaunieši no Liepājas valstspilsētas un Dienvidkurzemes novada, Kurzemes un citiem Latvijas reģioniem.

Pasākuma mērķis ir informēt skolēnus par vidējās izglītības un profesijas ieguves iespējām pēc 9. klases beigšanas. LVT piedāvā apgūt ne tikai vidējo izglītību, bet apgūt mūsdienīgas un darba tirgū pieprasītas profesijas. Jaunieši varēs noskaidrot, kādas karjeras iespējas viņus sagaida pēc profesionālās izglītības ieguves LVT.

Tehnikums aicina interesentus plašāk iepazīt piedāvājumu klāstu, kā kļūt par LVT audzēkni, uzzināt, kādas profesijas iespējams apgūt LVT, iepazīties ar tehnikumu ikdienas dzīves ritmu, gaisotni, mācību procesu, satikt LVT jauniešus, pedagogus, profesionālo un vispārizglītojošo mācību priekšmetu skolotājus.

Reģistrēšanās dalībai Informācijas dienā “Atnāc un piedalies!” notiks Vānes ielā 4 un Ventspils ielā 51 no plkst 10.00. 9. klašu skolēni pa grupām un individuāli varēs piedalīties pasākumos – QR kodu prezentācijās, meistarklasēs, praktiski darboties tehnikuma mācību telpās, doties ekskursijās pa LVT ēkām, darbnīcām un mācību kabinetiem mūsu gidu pavadībā. Ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties vairākās nodarbībās, uzdot jautājumus un saņemt atbildes uz tiem.

Informācijas dienā “Atnāc un piedalies!” aicināti visi, kuri vēlas uzzināt, kāda ir LVT ikdiena, kas interesants un saistošs notiek tehnikuma dzīvē no mācībām brīvajā laikā, cik profesionāli sagatavoti ir topošie speciālisti, cik mūsdienīgs ir LVT mācību telpu aprīkojums, kādi ir sadzīves apstākļi.

Tāpēc Liepājas Valsts tehnikums Informācijas dienā “Atnāc un piedalies!” esi laipni gaidīts!

 

Informāciju sagatavoja

Sandra Vanaga

LVT pedagogs karjeras konsultants

Skolotājas un sociālās darbinieces Lilitas Seržānes rīta fotogrāfija
Piesakies izglītības ziņu jaunumiem
Tērzētava
Ielādē tērzētavu...
Our Facebook Page
Show Buttons
Hide Buttons
Cart