Vārda dienas: Andrievs, Andrejs, Andris , Anders, Anderss, Andrāšs, Andreass, Andrejans, Andrējs, Andress, Andrians, Andriāns, Andrijans, Andrijs, Androns, Andrs, Andruss, Endrijs, Endrū

Pedagogi piedalās jaunās profesionālās kompetences pilnveides

Šajā nedēļā uzsākta jauna pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programma 16 stundu apjomā, kurā apmācīs mentorus darbam pirmsskolās. Mentori savas izglītības iestādes ietvaros varēs darboties kā atbalsta sniedzēji jaunajiem pedagogiem, nododot prasmes un zināšanas, lai viņi palīdzētu labāk iejusties pedagoga darbā. No katra bērnudārza mācībās piedalās divi pieredzējuši pedagogi.

Martā uzsākta arī 16 stundu pilnveides programma, kas ļaus pirmsskolas un sākumskolas pedagogiem paaugstināt kompetenci iekļaujošās izglītības jautājumos – tajā skaitā, lai pedagogi zinātu par atbalsta sniegšanas iespējām un veidiem un nodrošinātu pēctecību mācību pieejā no pirmsskolas uz sākumskolu. Arī šajā programmā piedalās divi pārstāvji no katras izglītības iestādes – pedagogi, logopēdi vai psihologi.

Abu minēto pilnveides programmu autori un vadītāji ir mūsu pašu izglītības iestāžu pārstāvji – pieredzējuši pedagogi, kas ar savu darbu ir gatavi iedvesmot citus kolēģus.

31.03.2023.

Powered by WPeMatico

Show Buttons
Hide Buttons
Cart