Liepājas Valsts tehnikums aicina uz Atvērto durvju dienu 18. aprīlī

18. aprīlī Liepājas Valsts tehnikumā norisināsies Atvērto durvju diena, kuras laikā ikvienam jaunietim būs iespēja iepazīties ar 19 profesionālās izglītības programmām, kuras iespējams apgūt pēc 9. un 12. klases beigšanas LVT.

Atvērto durvju dienā no plkst. 11:00 līdz 16:00 skolas aktu zālē Ventspils ielā 51 norisināsies “Profesiju bazārs”, kur vienkopus pulcēsies visu profesiju pārstāvji, lai pastāstītu par savu pieredzi LVT, mācību saturu, prakses iespējām, stipendiju u.c. Tāpat būs iespēja uzzināt vairāk par Erasmus+ piedāvātajām iespējām mācību praksēm dažādās Eiropas Savienības valstīs, uzzināt par ārpusskolas aktivitātēm, dzīvošanu dienesta viesnīcā. Aktu zālē būs iespēja satikt arī valsts aizsardzības mācības (VAM) mācībspēkus, EKO padomi.

Paralēli aktivitātei “Profesiju bazārs” no plkst. 11:00 līdz 16:00 ikvienam interesentam būs iespēja dosies ekskursijā pa skolu gidu pavadībā. Ekskursijas laikā būs iespēja iepazīt mācību telpas un darbnīcas, satikt specialitāšu vadošos pedagogus un uzdot sev interesējošos jautājumus. Tāpat visas dienas garumā norisināsies dažādas izglītojamo un pedagogu organizētas aktivitātes, kur jaunieši gan demonstrēs savas skolā apgūtas prasmes, gan aicinās interesentus līdzdarboties.

Savukārt no plkst. 16:00 – 17:00 norisināsies meistardarbnīcas, kuru laikā dalībniekiem būs iespēja praktiski darboties sevis izvēlētajā profesijā (Kokizstrādājumu ražošanas tehniķis, Pavārs, Loģistikas darbinieks, Programmēšanas tehniķis) vadošā specialitātes pedagoga klātbūtnē un veikt dažādus ar specialitāti saistošus uzdevumus. Meistardarbnīcām obligāta iepriekšēja pieteikšanās šajā saitē – https://forms.gle/bX87kxFAXgD6xVav9

Jauniešus, kuri plāno uzsākt mācības “Gaisa kuģa mehāniķis” specialitātē, piedāvājam pieteikties ekskursijai uz autorizēto Diamond Aircraft apkopes centru Liepājas lidostā, kur topošie speciālisti iegūst praktiskās iemaņas. Ekskursijas tiek organizētas sadarbībā ar airBaltic Training un paredzētas divos laikos – plkst. 13:00 un plkst. 15:30. Līdzi obligāti ir jāņem personu apliecinošs dokuments (ID kartei vai pasei). Ierašanās lidostā – pusstundu pirms ekskursijas sākuma. Ekskursijai obligāta iepriekšēja pieteikšanās – https://forms.gle/ahg9rP3HQuzXBSPD9

Profesijas, kuras iespējams apgūt Liepājas Valsts tehnikumā 2024./2025. mācību gadā

Pēc 9. klases (mācību ilgums 4 gadi)

· Ēku būvtehniķis

· Apdares darbu tehniķis

· Atjaunojamās enerģētikas tehniķis

· Rūpnīcu elektroiekārtu tehniķis

· Koka izstrādājumu ražošanas tehniķis

· Datorsistēmu tehniķis

· Programmēšanas tehniķis

· Mehatronisku sistēmu tehniķis

· Loģistikas darbinieks

· Programmvadības metālapstrādes darbgaldu iestatītājs

· Automehāniķis

· Gaisa kuģa mehāniķis

· Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizētas gāzes iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG/135)

· Tērpu izgatavošanas un stila speciālists

· Frizieris – stilists

· Komercdarbinieks

· Uzskaites grāmatvedis

· Pavārs

· Viesmīlības pakalpojumu speciālists

Pēc 12. klases (mācību ilgums 1,5 gadi)

· Loģistikas darbinieks

· Gaisa kuģa mehāniķis

Jauno izglītojamo uzņemšana Liepājas Valsts tehnikumā notiks no šī gada 17. jūnija līdz 12. jūlijam. Mācībām būs iespējams pieteikties klātienē Ventspils ielā 51, Liepājā, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 14:00.

Liepājas Valsts tehnikums ir moderna mācību iestāde, kas nodrošina augstu izglītības pakalpojuma kvalitāti. Skolas mācību telpas un darbnīcas aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām un mūsdienīgām iekārtām, kas topošajam speciālistam ļauj ar skolā iegūtajām zināšanām un prasmēm konkurēt un būt pieprasītam darba tirgū.

Uzsākot mācības LVT, jaunietis četru mācību gadu laikā apgūst gan vispārējās vidējās izglītības obligātos mācību priekšmetus, gan profesionālos mācību priekšmetus atbilstoši izvēlētajai kvalifikācijai.

Pēc mācību beigšanas jaunietis iegūst diplomu par profesionālo vidējo izglītību un piešķirto kvalifikāciju, spēj veikt konkrētus pienākumus un darba uzdevumus, kas nepieciešami attiecīgajā profesijā, uzsākt darba attiecības, darboties kā pašnodarbinātais vai arī turpināt iegūt izglītību kādā no Augstākās izglītības iestādēm. Nereti jaunieši, absolvējot Liepājas Valsts tehnikumu, atzīst, ka profesionālā vidējā izglītība bijis starta punkts, kāpjot pa karjeras kāpnēm.

Uzzini jaunumus un seko līdzi skolas aktivitātēm sociālajos tīklos – Facebook.com, Instagram.com un TikTok, kā arī mājas lapā www.lvt.lv

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons
Cart