Enerģija nokļūst organismā caur bioloģiski aktīvajiem punktiem. Ja šie punkti pārstāj funkcionēt, tad tā nespēj kādu orgānu nodrošināt ar nepieciešamajiem resursiem. Rezultātā orgāns sāk slimot.  

Bišu produkti ir vieni no visspēcinošākajiem veselības produktiem – un kurš gan to uzdrošinātos apstrīdēt?! Vasks dziedniecībā ir daudzu ķermeņa un enerģētisko procedūru nepārspēts līdzeklis. Ne velti dziedniecībā to plaši pielieto jau kopš sendienām. 

Vaska bioķīmiskais sastāvs ir ārkārtīgi bagātīgs – tajā ietilpst vairāk nekā 300 aktīvo vielu, tai skaitā vitamīni, kas dziedina ķermeni, nodrošinot to ar atjaunošanās procesiem. 

Vasks satur daudz antibakteriālu vielu, tāpēc tas kavē iekaisumu procesus. 

Vaska unikālā bioloģiskā sastāva elementi uzkrāj negatīvo enerģiju, kas ir organismā vai kādā neveselā orgānā, to aizstājot ar pozitīvās enerģijas plūsmu. Aktivizē cilvēka iekšējos biolaukus un regulē enerģijas kustību saskaņā ar meridiānām.

Te lietderīgi būtu atcerēties vēlreiz, ka ķermeņa vitālais spēks nav iedomājams bez veselīgas enerģētiskās plūsmas.

Vaska unikāli dziednieciskais paņēmiens apvieno vaska uzklāšanu ķermenim apvienojumā ar masāžu. Vasks tiek pilināts uz ķermeņa bioloģiski aktīvajiem punktiem. Vaska terapijas dziednieciskajā procedūrā fiziskais ķermenis tiek apvienots ar  enerģētisko plūsmu. 

Vaska dziednieciskās procedūras gaitā parasti atgūst zaudēto enerģētisko spēku  līdzsvaru.

Dzīvības enerģijas īpašie kanāli- meridiānas sāk harmoniski cirkulēt pa cilvēka ķermeni, kur katra meridiāna nodrošina ar enerģiju noteiktu orgānu, piemēram, sirds meridiāns, endokrīnās sistēmas meridiāns, kuņģa meridiāns un citi. 

Brīnumaini ir tas, ka cilvēka ķermenī atrodas ap 72 000 meridiānu, kuri atrodas, bioloģiski aktīvo punktu krustojuma vietās. Ar to starpniecību orgāni tiek nodrošināti ar nepieciešamajiem Visuma resursiem.

Cilvēka enerģētiskā plūsma ir salīdzināma ar upi, kuras bioloģiski aktīvais enerģijas plūdums iegūst noteiktu gultni – meridiānas. Pa tiem enerģija aizplūst uz orgāniem. Taču upes iztekas ir dažādas – tās var būt gan kā strauts, gan kā ledāju ūdens, kā arī ezers vai pat purvs… No izteces amplitūdas ir atkarīgs gan upes tecēšanas ātrums, gan tās raksturs, kā arī tās tīrība. Te lietderīgi būtu pieminēt, ka tieši ledāju ūdens ir vistīrākais. 

Kā vienmēr atkal nonākam izvēles priekšā, respektīvi, upes iztece var būt ar ūdeni pārbagāta un mērķtiecīga, vai arī pretēji- tā izsīks un izzudīs sausa tuksneša smiltīs. Tāpēc negaidīsim brīdi, kad  enerģijas straume jau sāk izsīkt!  

Vaska dziedniecībā izmanto arī iepriekš pieminēto ledāju ūdeni, kas sniedz nepieciešamos enerģijas resursus. Šis dziedniecības veids ne tikai atveseļojošs, bet tam piemīt arī atslābinoši harmonizējošs raksturs.

Šis dziedniecības veids nodrošina visu orgānu apgādi ar enerģētiskās cirkulācijas resursiem, kā arī patīkamu izjūtu lādiņu. Vasks uzkrāj sevī uzkrātos negatīvās enerģijas resursus, tos pārveidojot dziednieciskā spēkā. Notiek organisma enerģētisko kanālu attīrīšanās. 

Aizvien biežāk sākam meklēt slimību patiesās rašanās cēloņus, tāpēc daudzu gadu simtiem pārbaudītā vaska dziedniecības metode kļūst aizvien aktuālāka. Vaska terapija ir nenoliedzami spēcīgākais dziedniecības veids, kuras pamatā ir refleksoterapija, respektīvi, tā ir medicīnas nozare, kas pētī masāžas, elektriskās strāvas, elektrisko un magnētisko lauku iedarbību uz organisma bioloģiski aktīvajiem punktiem un to ārstnieciskās izmantošanas iespējas kas sastāv no dažādiem paņēmieniem, naturopātija, kuras pamatā ir ārstēšana bez medikamentiem, lietojot vienīgi fizikālos un diētiskos līdzekļus, kā arī dažādas masāžas tehnikas un akupunktūra.  

Vienīgā kontrindikācija vaska terapijas dziedniecībā ir individuāla nepanesība vai alerģija pret medus produktiem. 

Kā izpaužas vaska metodes dziedniecība? 

Vienlaicīgi veicot masāžu ar dziednieciskajām eļļām, vasku uzpilina uz ķermeņa bioloģiski aktīvajiem punktiem. Procedūras laikā atjaunojas enerģētiska līdzsvara plūsma, kuras rezultātā tiek sasniegta dziļa bioloģisko procesu relaksācija, paaugstinās vispārējais ķermeņa enerģētiskais tonuss jeb kā sadzīvē sakām- iestājas dvēseles miers.  

Vaska uzliešanas laikā uz punktiem  notiek spēcīga orgānu apgādāšana ar enerģijas resursiem un to dziedināšana. 

Vaska dziednieciskā metode ir īpaši ieteicama cilvēkiem, kuri daudz strādā, vienmēr ir aizņemti, tas ir, viņu ikdienu pārņem straujš dzīves ritms, nemitīgs skrējiens, kura rezultātā nekad nav laika atpūtai, informācijas pārsātinājums, organisms “iziet no ierindas”, zūd tonuss, sāk uztraukt dažādas sāpes, emocionāla spriedze, aizkaitinājums, stress un tamlīdzīgas izpausmes.

Teksts krievu valodā ŠEIT

Konsultācijām: Večeslavs  Agafonovs, v.agafonovs@inbox.lv, 24220061

Skolotājas un sociālās darbinieces Lilitas Seržānes rīta fotogrāfija
Piesakies izglītības ziņu jaunumiem
Tērzētava
Ielādē tērzētavu...
Our Facebook Page
Show Buttons
Hide Buttons
Cart