Māra Ozola

“Es vairs nebēgu pa sapņiem”

Visām tām, kuras cieš un velk dzīvi kā nastu.
Visiem tiem, kuri ir tuvu un baidās vai neprot palīdzēt.
Visiem, kuri dzīves duļķainākajos ūdeņos ir trāpījušies dziļumā un izmisīgi pūlas uzpeldēt.
Visiem tiem, kuri ir paguruši un meklē, kā aizbēgt no dzīves un problēmām. Visiem tie, kuriem maz pieredzes un vajadzīgs padoms vai piemērs.

Tas ir gabaliņš no manas dzīves. Es izturēju, un jūs arī izturēsiet. Izdomājiet, kādu gribat veidot savu likteni, cīnieties, dariet, un jūs to piepildīsiet.
Ja es varēju, tad jūs arī varat. Tāpēc jau rakstīju – lai palīdzētu.
Tas bija mans pienākums.

Meitas Silvijas Ozolas komentārs:
“Pirmo reizi lasīju, kad vēl grāmata nebija ne tuvu gatavai, tie bija tikai fakti un notikumi. Ik brīdi varēju manīt, cik mana mamma ir stipra, lai gan pati teica, ka muļķe. Dažos brīžos bija grūti lasīt, jo nespēju noticēt, ka MANAI mammai jāiet cauri kaut kam tādam, ka no tā nevarēja tikt vaļā un bieži vien bija jāsamierinās ar dzīves skarbumu, kur nekas nevarēja palīdzēt. Vēl atceros, kā 7 gadu vecumā dzirdēju Tēvocīša balsi, kamēr viņš zvanījās pa telefonu un kaut ko murmināja. Man tas šķita normāli – pasaku mammai un nolieku klausuli it kā nekas nebūtu bijis. Laikam jau katrā mājā nav pa vajātājam… Esmu pateicīga par dzīvi, kas man ir tagad, lai gan zinu, ka liela daļa ir pateicoties mammas iepriekšējām grūtībām. Esmu arī pateicīga, ka man ir iespēja mācīties no kļūdām netikai no savas pieredzes, bet arī mammas. Lūdzu, lai nevienam nebūtu tik grūti, bet manu mammu tas padarīja par sievieti, kas viņa ir tagad. Tāpēc arī viņa uzskatīja par pienākumu dalīties savā pieredzē, lai vēl kādam nebūtu jādzīvo tā pat un dot iedvesmu tām, kuras atrodas līdzīgā situācijā – ir arī izeja.”

Izdošanas gads: 2020.
Vāka dizains: Valentīna Gašpuite
Izdevējs: Silvija Ozola

Kā iegādāties?

  1. Jebkurā Jāņa Rozes grāmatnīcā vai mājaslapā par EUR 14.95
  2. Pa pastu EUR 11.00 (iekļauti pasta izdevumi) raksti uz antra.pedagogs@gmail.com, lai saņemtu rēķinu.

                                 

Lai aizraujoša lasīšana!

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Skolotājas un sociālās darbinieces Lilitas Seržānes rīta fotogrāfija
Piesakies izglītības ziņu jaunumiem
Šautboks
Ielādē šautboksu...
Our Facebook Page
Show Buttons
Hide Buttons
Cart