Vārda dienas: Artūrs, Artis , Arčijs, Ārčijs, Arčils, Arsenijs, Arsēnijs, Arsens, Arsēns, Arsentijs, Artijs, Artiks, Arts, Arturs, Artuss, Mečeslavs, Mečislava, Mečislavs, Palmira, Palmīra, Paloma, Pamela
Pēc izvēles naktsmītnei var izvēlēties pirmo vai  otro variantu:
1.variants:

Nakšņošanas maksa:  € 5.00 no personas par nakti.

Atrašanās vieta: Liepājas internātpamatskolas internātsmaršruta attēlojums kartē no Rīgas

Liepājas internātpamatskolas kopmītne (istabā pa divām, četrām, piecām un sešām vietām, duša un tualete – koridorā). Ir iespēja aizņemt atsevišķu nepilnu istabu.

Ir labiekārtota pašapkalpošanās virtuve (ledusskapis, mikroviļņu krāsns, trauki, veļas mazgājamā mašīna u.c.), atpūtas un rotaļu telpa, kā arī datorklase.

10 minūšu gājienā līdz jūrai.

Iepriekš naktsmītne nav jāpiesaka, tikai piesakoties nometnei, iepriekš ir jānorāda, ka izmantosiet Liepājas internātpamatskolas naktsmītni.

Bet tiem, kas izvēlēsies nakšņot viesnīcā “Brīze”, iepriekšējā rezervācija un samaksa jākārto pašiem.

Ēdināšanas iespējas:  pēc brīvas izvēles, gatavojot maltītes nometnes  virtuvē, vai fabrikas “Lauma” pusdienu restorānā (individuāla norēķināšanās, var maksāt ar norēķinu karti). Arī vakariņas – vai nu nometnes virtuvē, vai pilsētā.

2.variants:

Hostelis “Brīze” (10 min gājienā līdz nometnes vietai Liepājas internātpamatskolā)

Rezervācija un viesnīcas izdevumi jāveic individuāli pašam.

Atrašanās vieta un maršruta attēlojums kartē no Rīgas

1-vietīgi, 2-vietīgi, 3-vietīgi, 4-vietīgi numuri, mazais lukss numurs un lielais lukss numurs.

Cenas ir norādītas nevis par gultasvietām, bet gan kopīgā cena par numuru.

Visos numuros ir TV, wifi; 2 virtuves katrā stāvā (ledusskapis, mikroviļņu krāsns, plīts (sīkos ēšanas piederumus ieteicams ņemt savus)  3- 4 dušas un tualetes katrā stāvā, bezmaksas Zaķumuižas minerālūdens.

Viesnīcā darbojas kafejnīca- ēdināšana 3 reizes dienā: brokastis, pusdienas, vakariņas = 10 eiro dienā. Vai katrs apmaksā savas ēdienreizes individuāli (sanāk dārgāk). Vai gatavo paši gaiteņu virtuvēs.

Viesnīcā ir frizētava, veikals, manikīrs un veļas mazgātava. Numuros ir mājīgi, gaišs, ir papildu lampas, skapīši, drēbju skapji, gleznas.  Blakus viesnīcai ir veikals “Maxima”, Top”. 5- 7 min attālumā no jūras.

Tālajiem braucējiem ieteicams ierasties ierasties jau svētdienas vakarā.

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons
Cart