Naktsmītne šobrīd ir sarunāta ar Liepājas Valsts tehnikuma dienesta viesnīcu, taču vietas tur nepietiks visiem un meklējam papildus alternatīvas.

Kas jāzina par naktsmītni LVT dienasta viesnīcā (vēlāk tiks pievienotas papildus lokācijas):

  • Nometnes dalībnieki var sākt ierasties no 24. jūnija vakara, ja nepieciešams mērot tālāku ceļu.
  • Uz vietas ir virtuve ar ledusskapi un elektrisko plīti, var pagatavot ēdienu, uz vietas ir tējkannas, šķivīši un galda piederumi, pannas un katli jāņem līdzi pašiem. Uz 4 istabiņām ir virtuve, 2 tualetes un duša.
  • Katra istaba ir divvietīga pārsvarā ar divstāvīgām gultām (dažas ir arī ar blakus esošām gultām). Ja līdzi ir mazs bērniņš, tad iesakām ņemt līdzi pašam savu gultiņu. Pamatlietas, kā gultas veļa un dvielītis būs nodrošināti uz vietas.
  • Kopā šajā vietā var izmitināt 34 dalībniekus – 17 istabiņas no kurām tikai 6 istabiņās ir vienstāvīgas gultas, laicīgi jāpiesakās uz konkrēto vietu.
  • WiFi būs dienasta viesnīcas 1. stāvā. Iesakam ņemt līdzi savu mobilo rūteri, ja vēlaties arī no istabiņas izmantot internetu.

Cena par 1 nakti ir 7 EUR par personu (arī bērnam, izņēmums, ja ņem līdzi paši savu gultiņu), t. i., 21 EUR par 3 dienām vai 28 EUR, ja ierodaties iepriekšējā vakarā.

Šeit arī bildes ieskatam no dienasta viesnīcas telpām

Skolotājas un sociālās darbinieces Lilitas Seržānes rīta fotogrāfija
Piesakies izglītības ziņu jaunumiem
Tērzētava
Ielādē tērzētavu...
Our Facebook Page
Show Buttons
Hide Buttons
Cart