Lasi visas izglītības ziņas vienuviet! Lai Tev mierīgs prāts!

SkolaPedagogiMinistrijaVakancesIzglītības iestādesIet skolā
Izglītības politikaIzgl.pārvaldesIzglītībaMet. apvien.Izglītības reformasPirmsskolas
SākumskolasPamatskolasVidusskolasĢimnāzijasAugstākā izglītībaVispārējā izglītība
Speciālā izglītībaInterešu izglītībaSkolu ziņasMāc. priekšmetiAudz.darbsBērni

[hungryfeed url=”http://visc.gov.lv/rss.xml”]

apskaviens

Klases stunda

Mūsdienīga klases audzinātāja stunda interaktīvā vebinārā ar iespējām uzdot jautājumus un kuras vienlaicīgi var notikt vairākās klasēs un skolās. Klases stundas var notikt vienlaicīgi vairākās klasēs un skolās (kurās ir dators ar stabilu interneta pieslēgumu, projektoru un ekrānu) vai visiem kopīgi skolas zālē. Tālāk!

Tagad_saligstat_mieru copy

Izglītības iestādes un skolotāja psihohigiēna

Ar praktisku vingrinājumu palīdzību skolotājs apgūst dažādu veidu paņēmienus, kā kļūt apmierinātākam ar sevi, skolēniem un darbu skolā. Kā arī piedāvā noskaidrot nosacījumus, kur, veicot pedagoģisko darbu, atbrīvotos no pesimistiskas nolemtības izjūtas, tā vietā piedāvājot praktiskus paņēmienus savas labizjūtas veidošanā, kā arī paņēmienus, kā skolas ikdienā veicināt radošu pacēlumu (flow), prieku, gandarījumu, kā uzturēt mērķa izjūtu, veicināt personisko izaugsmi, vairot apmierinātību ar sevi, skolēniem, darbu skolā un dzīvi kopumā. Tālāk!

Abgestimmte 12-stündige Fortbildungskurse für Pädagogen als Webinar.

In Form eines Webinars organisieren wir Fernvideokonferenzen für Teilnehmer, die sich nicht am gleichen Ort befinden. Gleichzeitig jedoch bietet ein Webinar dieselben Möglichkeiten wie persönliche Anwesenheit. Um an einem Webinar teilzunehmen, sind ein PC mit Internetzanschluss, sowie Lautsprecher notwendig, um das Gesagte des Dozenten zu empfangen. Eine Stunde vor Beginn des Webinars versenden wir per E-Mail einen Link, der Sie, wenn Sie ihn öffnen, auf Kaspars Bikšes Fernunterrichtskurs Website führt. Dort müssen Sie sich korrekt mit Name und Nachname registrieren.Die ersten 10 Minuten werden dem Aufschreiben von Fragen gewidmet, danach beginnt die Videovorlesung.Auch später, während Sie am PC die Videovorlesung des Dozenten verfolgen und zuhören, kann jeder Zuhörer in der Chat-Box Fragen stellen.Wo auch immer sich der Dozent befindet, ob in Lettland oder in Dänemark, alle Vorlesungen sind originale Live-Vorlesungen und keine zuvor vorbereiteten Aufzeichnungen. Weiter!

Darbs ar talantīgiem bērniem  

Saskaņots 12h pedagogu kurss vebinārā. Mācības notiek notiek attālināti. Kursus var rīkot metodiskās apvienībās, atrodoties katrs savā skolā vai mājās, kā arī, pievienojot datoru projektoram, vebinārā kolektīvi var piedalīties visi kolēģi, to apvienojot ar patīkamu kopā būšanu. Nav nepieciešams katram savs dators.  Tālāk!

Galbūt verta vieną vakarą  praleisti filmo žiūrėjimą  ar naršimą internete

Dalyvaudami Vebinare,  Jūs galite lengvai, nekeisdami  savo dienos režimo, pasirūpinti savo asmeniniu ir profesiniu tobulėjimu. Vebinare nuotolinio vaizdo konferencijos  nariai yra ne toje pačioje patalpoje, bet  sudaromos  tokios pat galimybės. Norint  dalyvauti Vebinare, jums reikia turėti  kompiuterį su interneto ryšiu ir garsiakalbį, kad girdėtumėte  dėstytoją. Vebinare  galite  dalyvauti ne tik individualiai, bet ir kolektyviai. Prijungę prie kompiuterio vaizdo projektorių, seminare gali dalyvauti visas  kolektyvas.  Tālāk!

Kaspara Bikšes meistarklases kā vebinārā, tā klātienē
  1. Klases audzinātāja stundas vebinārā
  2. ZPD konsultēšana un vadīšana ar vebinārā (pēc individuālas vienošanās)
  3. Kaspara atklātās latviešu valodas stundas vebinārā ar izglītojamajiem un pedagogiem (pēc individuālas vienošanās)
  4. Praktiska nodarbība vebinārā „Kā vadīt mācību stundu, neatrodoties skolā?” (4h profesionālās pilnveides moduļa apliecība)
  5. Kaspara Bikšes dalība vecāku sapulcē:

Tēmas: -Kā ar bērnu sarunāties par skolu un dzīvi; – Kā saprasties ar pusaudzi; – Pozitīvas attieksmes mācīšana pret skolu un dzīvi; – Mācīšanās motivācija u.c.

Pedagogu tālākizglītība videokonferencē (nav nepieciešams katram savs dators)

Videokonference nodrošina tādas pašas iespējas kā klātienē. Lai piedalītos videolekcijā, ir nepieciešams miers un viens dators ar interneta pieslēgumu, un skandas lektora stāstījuma uztveršanai. Nav nepieciešams katram savs dators. Pirms vebināra sākuma uz elektronisko pastu nosūta…  Tālāk!

Kakis_vebinars_RU

Проводим коллективные вебинары на рабочих местах

 Согласованная12 часовая программа обучения. Подключая компьютер к проектору, всему коллективу педагогов, методическому объединению или родителям предоставляется возможность быть активными участниками семинара. Вебинр обеспечивает организацию семинара, но не требует от слушателей необходимость находиться в одном помещение с лектором. Tālāk!

Kaspara Bikšes dalība vecāku sapulcē 

Kaspara Bikšes dalība vecāku sapulcē (gan klātienē, gan klausoties Kaspara videolekciju, kur jebkurā brīdī vecāki lektoram var uzdot jautājumus, jo videolekcija notiek tiešsaistē jeb tā saucamajā dzīvajā.

Kaspara aizraujošie stāstījumi vienmēr ir izcēlušies ar savu pozitīvo enerģiju, kas burtiski uzlādē visus zālē sēdošos. Piemēram, Ilūkstes 1.vidusskolas direktore Velta Šterna savas skolas avīzei raksta, ka „ stāstījums bija tik aizraujošs, ka nodarbībai atvēlētais laiks aizskrēja nemanot”. Tālāk!

Skolotājas un sociālās darbinieces Lilitas Seržānes rīta fotogrāfija
Piesakies izglītības ziņu jaunumiem
Tērzētava
Ielādē tērzētavu...
Our Facebook Page
Show Buttons
Hide Buttons
Cart