Vārda dienas: Ilze, Ildze, Izolde, Ilza, Ilzīte, Izolda, Ilāra, Ilards, Harija, Ilārija, Ilarijs, Ilārijs, Ilars, Ilārs, Illa, Illarija, Tristans

testsss

SkolaPedagogiMinistrijaVakancesIzglītības iestādesIet skolā
Izglītības politikaIzgl.pārvaldesIzglītībaMet. apvien.Izglītības reformasPirmsskolas
SākumskolasPamatskolasVidusskolasĢimnāzijasAugstākā izglītībaVispārējā izglītība
Speciālā izglītībaInterešu izglītībaSkolu ziņasMāc. priekšmetiAudz.darbsBērni


Mūsdienīga klases audzinātāja stunda interaktīvā vebinārā ar iespējām uzdot jautājumus un kuras vienlaicīgi var notikt vairākās klasēs un skolās. Klases stundas var notikt vienlaicīgi vairākās klasēs un skolās (kurās ir dators ar stabilu interneta pieslēgumu, projektoru un ekrānu) vai visiem kopīgi skolas zālē. Tālāk!

Darbs ar talantīgiem bērniem. Saskaņots 12h pedagogu kurss vebinārā Mācības notiek notiek attālināti. Kursus var rīkot metodiskās apvienībās, atrodoties katrs savā skolā vai mājās, kā arī, pievienojot datoru projektoram, vebinārā  kolektīvi piedalās visi kolēģi. Nav nepieciešams katram savs dators  . Tālāk!

Pedagogu tālākizglītība ar vebināra starpniecību. Vebinārs nodrošina tādas pašas iespējas kā klātienē. Lai piedalītos vebinārā, ir nepieciešams miers un dators ar interneta pieslēgumu, un skandas lektora stāstījuma uztveršanai. Nav nepieciešams katram savs dators. Pirms vebināra sākuma uz elektronisko pastu nosūta…  Tālāk!

 

Show Buttons
Hide Buttons