Tēma: Izglītojamo uzvedība, tās korekcijas iespējas.

Maksa: 17 EUR

31. augustā notiek obligātie 6h audzināšanas kursi vienlaicīgi gan klātienē, gan neklātienē (vebinārs).

Klātienes un neklātienes kursi (vebinārs) notiek, ja grupā ir pieteikušies vismaz 10 dalībnieki.

Informācija klātienes klausītājiem

Kursi notiek  31. augustā Rīgas Lietuviešu vidusskolā, adrese: Prūšu iela 42A, Rīga, atrašanās vieta kartē- šeit.

Informācija neklātienes klausītājiem vebinārā

Vebināri notiek 31. augustā, pievienojoties jau izsludinātajiem klātienes kursiem, kas paralēli ir arī neklātienes vebināra kursi. Sīkāk par izsludinātajiem kursiem skatiet sadaļā “Jaunumi”.

Ja ir tehniskas dabas neskaidrības, pirms un vebināra laikā varat zvanīt 25856256.

P.S. Pirms vebināra, klausītājs e-pastā saņem (nepieciešamības gadījumā jāpārlūko arī mēstules) saiti (linku), kuru, nospiežot nonāk lektora Kaspara Bikšes tālmācības kursu vietnē. Un seminārs var sākties!

Vebinārs nodrošina attālinātu videokonferenču organizēšanu dalībniekiem neatrodoties vienā telpā, bet nodrošinot tādas pašas iespējas kā klātienē.

Lai piedalītos vebinārā, ir nepieciešams miers un dators ar interneta pieslēgumu, un skandas lektora stāstījuma uztveršanai. Pirms vebināra sākuma (tāpēc piesakoties kursiem, noteikti ir jāuzraksta sava e-pasta adrese) uz elektronisko pastu nosūtīsim saiti, kuru atverot, klausītāji nonāk Kaspara Bikšes tālmācības kursu vietnē, kur precīzi jāreģistrē savs e-pasts un vārds.

Pirmās 10 minūtes tiek veltītas jautājumu sarakstīšanai un tad sākas lektora videolekcija. Arī vēlāk, datorā vērojot un klausoties lektora videolekciju, jebkurā brīdī ikviens klausītājs čata lodziņā var uzdot jautājumus.

Lai kur lektors atrastos, visas lekcijas ir oriģinālas tiešraides, nevis iepriekš sagatavoti videoieraksti.

Pieslēdzot datoram video projektoru, vebinārā var piedalīties  viss kolektīvs- arī tie, kas ar datoru ir uz „Jūs”. 

Savienojot datoru ar projektoru, vebinārā var piedalīties viss pedagogu kolektīvs, metodiskā apvienība (neatkarīgi no katra dalībnieka atrašanās vietas) vai vienkārši kolēģu grupa, apvienojoties ar kaimiņu skolas kolēģiem.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons
Cart