Skaties mobilo versiju!
Vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš , Aliāna, Alina, Aline, Alīne, Alinte, Aļina, Imars, Imārs, Imarts, Sandars, Sanders, Sandrino, Sandro, Sandrs, Sandors, Šandors

Pedagogu kursi

Videolekcijas nodrošina attālinātu videokonferenču organizēšanu dalībniekiem neatrodoties vienā telpā, bet nodrošinot tādas pašas iespējas kā klātienē. Lai piedalītos kolektīvajos vebināros jeb videokonferencēs, nav nepieciešams katram savs dators, tikai viens kopīgais ar interneta pieslēgumu, video projektors, ekrāns un skandas lektora stāstījuma uztveršanai. Nav nepieciešamas datorprasmes.

Stundu pirms videokonferences  sākuma uz elektronisko pastu nosūtīsim saiti, uz kuras nospiežot, vēlreiz ierakstot savu e-pastu un atbilstošajā laukumiņā ierakstāt savu vārdu (ja piedalās individuāli) un pārstāvēto izglītības iestādi (ja piedalās kolektīvi), nokļūstat Kaspara Bikšes tālmācības kursu vietnes platformā.

Pirmās 10 minūtes tiek veltītas jautājumu sarakstīšanai un tad sākas lektora videolekcija. Arī vēlāk, datorā vērojot un klausoties lektora videolekciju, jebkurā brīdī ikviens klausītājs čata lodziņā var uzdot jautājumu.

Lai kur lektors atrastos, visas lekcijas ir oriģinālas tiešraides, nevis iepriekš sagatavoti videoieraksti.

Ir vienas un divu dienu  neklātienes semināri. Vienas dienas semināri pēc izvēles notiek pa dienu no plkst. 10.00 līdz 14.0 vai no plkst. 14.30 līdz 18.30, bet divu dienu- pa vakariem no plkst. 19.00 līdz 21.00.

Vebinārā var piedalīties ne tikai individuāli, bet arī kolektīvi. Pieslēdzot datoram video projektoru, vebinārā var piedalīties  viss kolektīvs- arī tie, kas ar datoru ir uz „Jūs”.

Kad vebinārā būs izpildīti pārbaudes testi, izstrādāts metodiskais materiāls un tiešsaistē būs nokārtots ieskaites darbs un nākamajā dienā pēc vebināra patstāvīgi apguvis lektora izsniegtos materiālus, klausītājs pa pastu saņem saskaņotu 12h pedagogu profesionālās pilnveides un tālākizglītības kursu apliecību.

Vebināra cenas:

No  1 līdz 10 dalībnieki grupā no personas  = € 17

No  11 līdz 20 dalībnieki grupā no personas = €16

No 21 līdz 30 dalībnieki grupā no personas = €15

No 31 līdz 40 dalībnieki grupā no personas = €14

No 41 līdz 50 dalībnieki grupā no personas = €13

No 51 līdz 60 dalībnieki grupā no personas = €12

No 61 līdz 70 dalībnieki grupā no personas = €11

No 71 līdz 80 dalībnieki grupā no personas = €10

Videolekcijas ietaupa ne tikai laiku, bet arī cenu izmaksas, it īpaši tas sakāms par lektora ceļa un nakšņošanas izdevumiem.
Lai pieteiktos uz kādu no vebināriem, obligāti aizpildi pieteikšanās anketu!

Datiem ir jābūt korekti aizpildītiem, jo tie tiek salīdzināti ar datubāzē ievietoto informāciju.

Vecāku sapulcēs, izmantojot lektora interaktīvu tiešsaistes vebināru „Kā ar bērnu sarunāties par skolu un dzīvi”, to projicējot zālē uz lielā ekrāna – 80 Eiro.

Izglītojamajiem, izmantojot lektora interaktīvu tiešsaistes vebināru „Mācīšanās un uzvedības motivācija jeb kā sevi iedvesmot pozitīvai dzīvei”, to projicējot mācību klasē uz lielā ekrāna – 80 Eiro, bet programma “Kā produktīvi gatavoties eksāmeniem”       – 50 EUR.  Videokonference vienlaicīgi var notikt vairākās klasēs un pat skolās.

Pedagogu tālākizglītības programmas:

„Darbs ar talantīgajiem bērniem”  (12 stundu programma. Skati šeit!) „Izglītības iestādes psihohigiēna” (12 stundu programma. Skati šeit!)

„Skolēnu uzvedības organizācija” (12 stundu programma. Skati šeit!)

„Pozitīvas attieksmes mācīšana”  (12 stundu programma. Skati šeit!)

„Labvēlīgas psiholoģiskās vides veidošana” (36 stundu progr. Skati šeit!)

Darbs ar pusaudžiem, mobings izglītības iestādē, draudzīgas klases veidošana u.c. (12h programmas).

Un citas programmas: krāsu ietekme uz uzvedību, ķermeņa valoda, psihoanalīzes elementi pedagoģiskajā praksē, skolotāja labizjūtas veidošanas stratēģijas, iemācītais optimisms, labsajūtas vingrinājumi, pedagoģiskā psiholoģija, vērtēšana, motivācija u.c.

Varbūt ir vērts kādu dienu izlaist klaiņošanu internetā, piedaloties vebinārā, kur varēsi vieglā veidā, neizjaucot savu dienas režīmu, parūpēties par nepieciešamo personības un profesionālo pilnveidi.

Pieteikšanās: pedagogs.lv sadaļā „Pieteikšanās”.

Vebināru grafiki un laiki ir pēc savstarpējās vienošanās vai skatīt šeit!  (Sadaļa „Kalendārs”).

Sīkākas ziņas: +371 27583454, kanceleja@pedagogs.lv

Izsaki savu viedokli!

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASIT VAIRAKPIEKRĪTU