Vārda dienas: Vilis, Vilhelms, Langina, Lengina, Leongina, Leongīna, Leongīne, Leongins, Leongīns, Logina, Longina, Longīna, Longins, Longīns, Vilārs, Vilberts, Vilens, Vilhelmins, Vilhelmīns, Vilijs, Viljams, Villems, Villijs, Viļums, Viļus

Elvitas Rudzātes dvēseles dziedināšanas nometne “Dvēseles miers” Siguldā, 2020.gada 4.-15.jūlijs

Sokrata tautskola aicina piedalīties dvēseles dziedināšanas nometnē “DVĒSELES MIERS” 2020.gada 4.-15.jūlijs, Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā, Siguldas novadā.

Mūsdienu straujais dzīves ritms, dažāda rakstura dzīves problēmas un stresi rada cilvēkiem satraukumu, depresīvu noskaņojumu, veselības un attiecību problēmas, radot dvēselē nemieru. Visas problēmas iespējams risināt un atgūt veselību tikai tad, ja cilvēks izprot savas neapgūtās mācības, gatavs mainīt savu attieksmi pret sevi un dzīvi, gūstot dvēselē mieru. Lai gūtu dvēselē mieru, nepieciešams ar sevi strādāt, apgūstot Lielo Skolotāju doto Mācību jeb Dievišķo zinātni, izprotot savas neapgūtās mācības, ikdienā praktizējot garīgās prakses un darot ikvienu darbu ar mīlestību.

Nometnes mērķis: Palīdzēt iegūt dvēselē mieru, uzlabojot veselību, risinot dzīves problēmas, dzēšot daļu savas uzkrātās negatīvās enerģijas un paplašinot apziņas līmeni.

Nometnes ilgums: 12 dienas – 2020.gada 4.-15.jūlijs

Nometnes ilgums izvēlēts saskaņā ar Lielo Skolotāju doto Mācību, jo uzkrātās negatīvās enerģijas jeb sliktās karmas atstrādāšana tiek sadalīta ciklos ik pa 12. Katru dienu tiek dzēsta daļa no uzkrātās negatīvās enerģijas, izprotot tās dienas sniegtās mācības. Tāpēc tiem, kurus piemeklējušas nopietnas dzīves problēmas, vēlams nometnē piedalīties visas 12 dienas. Tomēr ne visiem tāda iespēja ir, tāpēc pastāv iespēja ierasties nometnē un aizbraukt no nometnes, kad dalībnieks to vēlas, iepriekš saskaņojot iebraukšanas un aizbraukšanas laiku, jo nometnē būs ierobežots dalībnieku skaits, ievērojot COVID-19 noteiktos ierobežojumus.

Izmaksas (ieskaitot PVN):

Dalības maksa: EUR 30/dienā* (dalības maksa ietver visas dienas aktivitātes un ēdināšanu (brokastis, pusdienas, vakariņas)).

*Maznodrošinātajiem pakalpojums tiks sniegts par ziedojumu.

Nakšņošanas izmaksas: EUR 10,00/diennakts** (telts, kas aprīkota ar dormeo matraci, spilvenu un guļammaisu; 20% atlaide jeb EUR 8,00/diennakts, ja nakšņo vairāk kā 3 naktis).

**Dalībnieks drīkst ņemt līdzi savu telti ar aprīkojumu (telts vieta bez maksas).

Transporta izmaksas: EUR 5,00*** (transporta nodrošināšana no sabiedriskā transporta Siguldā uz parku un atpakaļ).

***Dalībnieks drīkst ierasties ar savu transportu. Transporta novietošana būs atļauta pie telts bez maksas.

Dalībnieku skaits ierobežots.

Nometnes programma:

Dienas aktivitātes no plkst. 7.00-22.00 (4.jūlijā iebraukšana līdz plkst. 11.00; 15.jūlijā aktivitātes beigsies plkst. 19.00)

Dalībnieki apgūs prasmes:

 • sagatavot ķermeni jaunu dienu uzsākot;
 • šķīstīt fizisko un smalkos ķermeņus no negatīvās enerģijas jeb sliktās karmas;
 • ar mīlestību veikt ikvienu darbu, to veltot Dievam un sabiedrības labumam;
 • strādāt ar sevi;
 • atbrīvot stresus;
 • novērtēt Dieva dāvanas;
 • atvērt radošo enerģiju un virzīt to labajam;
 • tuvoties savam Augstākajam Es, savai būtībai;
 • atbrīvoties no stereotipiska uzskata “es nevaru”, “man nesanāks”;
 • dziedināt dvēseli ar mākslu;
 • izprast Dzīves jeb Dievišķos likumus un savas neapgūtās mācības;
 • sagatavot ķermeni naktsmieram un gara ceļojumam Smalkajā plānā miega laikā.

Nometnes vadītāja: Elvita Rudzāte – Dzīves izpratnes skolotājagrāmatu sērijas un garīgās prakses disku “Piedošanas mācība”  autore un Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parka attīstītāja.

Atbalstu ikdienas aktivitātēs sniegs: Elvitas Rudzātes garīgā ceļa līdzgaitnieki un sekotāji.

Nometnes norises vieta: Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā, Siguldas novadā. Parks ir īpaša vieta, kur iespēja izjust Augstāko Spēku klātbūtni un palīdzību. Parkā brīnumus ir piedzīvojusi ne tikai tā attīstītāja Elvita Rudzāte, bet arī tā apmeklētāji.

Pieteikties: vietu skaits ierobežots, tāpēc iepriekšēja pieteikšanās obligāta, aizpildot pieteikuma anketu šeit (piezīmēs norādot visu nepieciešamo informāciju, lai varētu izrakstīt rēķinu un sazināties, lai precizētu neskaidros jautājumus par dalību).

Ceļa līdz parkam apraksts: Siguldā pa Vidzemes šoseju jābrauc līdz krustojumam „Raibais suns” un jānogriežas uz Mālpils pusi (tā ir šoseja uz Ķegumu, Mālpili). Jābrauc pa šoseju tikai taisni. Kad būs zīme, ka Siguldas teritorija beigusies, tad jāturpina braukt tikai taisni līdz šoseja pagriezīsies 90 grādu leņķī pa labi. Tad apmēram 300m tālāk labajā pusē būs autobusa pietura un pie pieturas asfaltēts neliels ceļš pa labi. Jābrauc pa šo ceļu taisni līdz stāvlaukumam (lejā ezers). Pirms stāvlaukuma iet grantēts ceļš pa kreisi, kas ies garām privātmājai, gar meža malu ies pa kalnu lejā, pāri upei, kalnā augšā un Jūs redzēsiet parku. Laikā ziņā no krustojuma Raibais suns līdz parkam nepieciešamas 5-7 minūtes, braucot ar mašīnu (apmēram 5 km). Ja nevarat atrast, lūdzu, zvaniet tel.29463326.

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis:+371 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lv ; www.domatajs.lv

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons
Cart