Un, izrādās, ka mūsu saldētava ir pārpildīta ar laimi. Bet tomēr esam nelaimīgi, jo viss ir saldētavā

Večeslavs Agafonovs, dziednieks

Jeb laime ir saldētavā

Cik bieži gadās, ka mēs nepamanām savu laimi. Ir mājas, ģimene, darbs, veselība, bet mums kaut kā pietrūkst. Mēs visi kaut ko vēlamies, mums viss šķiet kā kaut kas pietrūkst.

Es tādu stāvokli dēvētu par laimi saldētavā (jeb atlikšanu uz vēlāku- redaktora piezīme). Guļ plauktā un sasalst, cerībā, ka kādreiz viņu pacels un atkausēs. Bet, jo ilgāk tas tur paliek, jo vairāk tas zaudē garšu.

Apskatīsim piemēru. Man ir labs darbs, bet tā vietā, lai priecātos, es laimes emociju ievietoju saldētavā. Un es dzīvoju pēc principa: “Nu, ir darbs, un paldies Dievam.” Labs dzīvoklis ir tas pats stāsts. “Nu, kas ir nepareizi, dzīvoklis un dzīvoklis.” Šādu piemēru ir desmitiem.

Un tā, laika gaitā izrādās, ka viss jūsu saldētava ir piepildīta ar laimi. Bet jūs esat nelaimīgs, jo tas ir iesaldēts.

Ko darīt?
Nosūtīt uz atkausēšanu, bet ne visus uzreiz, bet pamazām. Šodien jūs bijāt gandarīts par darbu, bet nedēļas laikā – ar savu ģimeni.

Caur šo stāvokli jūs arī piepildīsit sevi ar enerģijām, jo ​​laime ir enerģijas avots jūsu enerģijas akumulatoram. Un enerģija savukārt dos jums jaunas iespējas, par kurām jūs sapņojat.

Stāsts atkal izrādījās – sarežģīts vienkāršā un vienkāršs sarežģīts. Izrādījās, ka arī jums ir laime, tikai jums tā jāatsaldē! Steidzami!

Večeslavs Agafonovs, dziednieks, 24220061

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Show Buttons
Hide Buttons
Cart